Elif sonuçtan memnun
Çözüldü
Garantili Robot Süpürge Parçası Ücretli Değiştiriliyor, Mağduriyet Yaşıyorum

Elif
10 Aralık 2025 11:30
910

| Boy | 94.5 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 342 mm |
| Genişlik | 342 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Çekiş Gücü | 2700 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 3200 mAh |
| Haritalama Özelliği | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 150 dk |