Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Gizce.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizce.com İade Kabul Etmiyor

246
Rabia
Rabia 08 Eylül 2022 19:35
Gizce.com İade Kabul Etmiyor

Gizce markasından aldığım ürünler aşırı kalitesiz. Ve asla fotoğrafta göründükleri gibi değiller. Hem kumaş rengi çok soluk hem de kumaşlar çok kötü. Ayrıca asla fotoğrafta göründüğü gibi değiller. İade için sayfaya girdiğimde fark ettim ki ürün iadesi kabul edilmiyor. Böyle bir şey hayatımda duymadım. Tüketici Hakları nerede. Hangi birimiz dava açalım bunlara.

Benzer Şikayetler

profile
28
5 gün önce

Gizce.com Ürün Değişim Talebi!

Gizce'den bir ürün aldım ve elime ulaştı. 3 gün önce değişim talebi oluşturdum dün kargo firmasına vermeme rağmen hiçbir işlem yapılmamış gözüküyor ve Gizce sayfasına sipariş bilgilerine baktığımda hala değişim talebi oluşturuldu olarak geçiyor. İlgilenirseniz sevinirim.

profile
335
04 Eylül 2022

Gizce İade Kabul Etmedi

Geçen hafta iki farklı ürün aldım ve hem renginin soluk olmasından hem de kumaşının aşırı kalitesiz olmasından ötürü iade etmek istedim fakat kabul etmediler. Onun yerine değişim yapalım dediler fakat başka bir ürün beğenemedim beğendiğimin ya bedeni yoktu ya da kumaşı kötü idi ve en doğal olan tüke...

profile
297
31 Ağustos 2022

Gizce.com Defolu Ürünleri

Gizce'den bir sürü ürün aldım hepside defoluydu ve bir tanesi de beyaz bir tunikti kirli geldi üzerine ayakkabıyla basılmış gibi. Takım aldım yelekli dikişlerinde defo var mümkün değil tamirde edilmez iadelerinde yok o ürünü yolla diğeri de aynı sıkıntı geliyor beyaz takımı iade ettim ötekide kirli ...

profile
356
16 Ağustos 2022

Gizce.com Ürün Göründüğü Gibi Değil Ve Mağaza İade Etmiyor

Ürün iç göstermiyor dendi fakat iç gösteriyor kolları ve boyu kısa geldi. Ürün fotoğrafta gördüğü gibi değil siyah noktalar var bu yüzden iade etmek istediğimi söyledim iade yapmadıklarını ifade ettiler, ürünü iade etmek istiyorum ve bu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

profile
446
05 Ağustos 2022

Gizce.com Alışverişimde İade Problemi

Gizce.com'dan yaptığım alışveriş sonucu gelen elbise bedeni büyük olması ve rengi soluk olması nedeni ile iade etmek için gönderdim. Ürünü iade alamayacaklarını ismime değişim kartı oluşturulduğunu söylediler, ben hakkım olan 14 gün içinde iade hakkımı kullanmak istedim ama kabul edilmedi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .