Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Ftrade Pişmanlığı Ve Kaybolan Yüz Binler

Gamze
26 Nisan 22:58
3.042

Bizim burada 900 bin tl paramız buhar oldu ve benimle ilgilenen ç** ö**önce ufak ufak kazandırdı. Ben de güvendikten sonra gittikçe paranın miktarını arttırdım. Daha sonra sürekli Amerika'yı bahane eder, 'piyasayı şöyle manipüle ediyorlar', 'böyle bizi terste bıraktılar' diye sürekli zarar ettirirler. Bakın, bana açtırdıkları son 25 işlem zarar etti ve benim hesabımı tekrar artıya çıkarmak için şimdi 5 bin dolar kredi giriyorum.

Çok hızlı sorarlar ve hemen sizden onay beklerler. Siz de 'hesabım batmasın, nasıl olsa para da onların' diyerek hemen onay verirsiniz. Daha sonra iki işlemle hesabınızı istedikleri seviyeye çıkartırlar. Siz de ağzınızda sular akar gibi 50 bin, 100 bin dolara bakarsınız. Asıl can alıcı nokta bundan sonra gelir: bu parayı çekmeniz için önce krediyi ödemeniz gerekir derler. Siz de 'kaz gelecek yerden tavuğu esirgemeyeyim' diyerek hemen 5 bin doları gönderirsiniz.

İkinci şartları ise çok az bir kayıpla 10 ya da 20 lot çevirmeniz gerektiğidir. Ve öyle bir ayar yaparlar ki, son birkaç lotta sizi eksi 20 bin, 30 bin dolara kadar indirirler. Amerika açıklama yaptı, 'yazıklar olsun bu Amerika' diyerek şimdi hemen iki işlem alırız, sizi hemen artıya çıkartırız. Ondan sonra o işlem 100 dolar yukarı, 100 dolar aşağı, onların ayarladıkları seviyelerde gider gelir. Sonra, ta ki siz o ilk şoku atlatana kadar bekletirler. Size her gün 'günaydın' atan insanlar, attığınız ne mesajı görürler ne de aramalarınıza cevap verirler.

Ve danışmanıma 'ben sizin ofisinize gelmek istiyorum, görmek istiyorum' dedim. Bana bin dereden su getirdi. 'ben şu an İngiltere'deyim', 'bugün tatil' dedi. İngiltere'de olan adam her sabah 9'da mesaj atardı. Türkiye ile İngiltere arasında 3 saatten fazla zaman farkı var. Yani anlayacağınız, sabah İngiltere'de saat 5'te iş başı yapıyor bu arkadaşlar... Ve tek kuruş para çekemeden hesabımı sıfırladılar.

profile profile profile
7 Destek
14 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Gülhan

Buraya mail yazın ben ulaşacağım hemen

Gülhan

Gamze hanim bana ulaşın lütfen isminizi duymuştum bana anlatilmistiniz buradaki mağdurlar bana ulaşın

Gülhan

Emrah bey size aksam ve bu sabah yazdım mailinizden dönüş bekliyorum

Emrah

[email protected] bu benim mail adresi bende aynı durumdayım

Gülhan

Gamze hanim mailinizi yazın

Gamze

Size nasıl ulaşabiliriz?

Tom

Kimseye ulaşabiliyor musunuz var mı ulaşılabilen bir telefon numarası bana da gönderebilir misiniz

Tom

Herkes aynı şekilde inandırılıyor ve paraları buhar oluyor.

Erhan

Yeni girmeyi düşünen veya Şu anda içeride olan arkadaşlar bir şikayet var da bulunan şikayetleri size şu şekilde izah edecekler. Onlar bizden habersiz işlem açmışlar yok bize haber vermeden işlem kapatmışlar yani anlayacağınız her ne olursa olsun ister bakiyeniz 1 milyon dolar olsun tek kuruş para çekemezsiniz deneyin görün ve sizden ricam 1 dolar bile çekseniz geri göndermeyin çünkü yapay zekayla işlemleri o kadar iyi ayarlıyorlar ki dünya piyasalarında işlem yaptığınızı zannedersiniz ama asla öyle bir şey yoktur kendi oluşturdukları hayali bir piyasa ve siz bu piyasada sadece bir oyuncusunuz takı paranızı sıfır olana kadar...

Emrah

Neden savcılık bir şey yapamıyor bunlara

Emrah

Benim de 300.000 TL gitti

Erhan

Bakın arkadaşlar söyledikleri hiçbir şey mantıklı değil ama öyle profesyoneller ki siz paranızı kaybedince her şeyi anlıyorsunuz para çekebilen tek bir kişi mesaj yazsın yoktur bütün mağdurları telegram hesabı kuracağım birleşip şikayet edelim parayı alamayacağımız kesin ama en azında başka insanlar bunların ağına düşmesin

Tom

Şu an zaten kimse ulaşamıyordur bunlara sistemleri komple kapatmışlar telefonları hiç açmıyorlar

Eyüp

Maalesef bende çekim yapamıyorum.

Benzer Şikayetler

1

Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Baturhan
06 Haziran 14:21
1.557
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu
Ftrade Firmasının Kirli Oyunu

Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!

Mehmet
31 Mayıs 20:41
1.799
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
Ftrade İnsanları Mağdur Ediyor!
1

Ftrade İle Yaşadığım Olumsuz Deneyim

Şükrü
27 Mayıs 12:14
1.617
Benzer Şikayet Yaz