Neslihan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Flavel Bulaşık Makinesi Teslim Edilmedi, Müşteri Hizmetleri Yanıtsız
Neslihan
15 Mayıs 22:02
334
flavel-bulasik-makinesi-teslim-edilmedi-musteri-hizmetleri-yanitsiz-1.jpg
18.12.2025 tarihli faturayla Samsun Atakum’daki A101 mağazasından Flavel marka bir bulaşık makinesi satın aldım ve ücretini peşin olarak ödedim. Ancak aradan iki ay geçmesine rağmen ürünüm tarafıma teslim edilmedi, fiilen olmayan bir ürünü satmış gibi davranıldı. Bu süreçte hem mağazayı hem de A101...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 5 Program |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Parlatıcı Göstergesi | |