Abdullah sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Bosch Buzdolabının Kapak Göçüğü İçin Değişim Talebi Reddedildi
Abdullah
25 Şubat 01:53
948
20.12.2025 tarihinde Bosch markalı KGN55CIEON model buzdolabını Manisa Turgutlu’daki bayiden yaklaşık 55.000 TL ödeyerek, ayrıca "Eski Dolabı Ver Yenisi Al" kampanyasından yararlanarak satın aldım ve eski dolabımı teslim ettim. 22.12.2025 tarihinde Bosch servis elemanları kuruluma geldiklerinde, buz...

@Bosch Karaman merkezdeki bayram Çağlıyan Bosch bayisinden buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldık ve alındığı gün ücreti ödendi. Borcumuz yok. Buzdolabı hariç geri kalanları teslim edildi. Buzdolabını sorduğumuzda üretimde olmadığını ancak yenisi ile güncelleme yapılıp yenisinin gelec...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 483 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 108 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |