Bosch Buzdolabı LED Ekran Arızası

Muhammet
22 Mayıs 10:43
-

| Boy | 1860 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 800 mm |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 542 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |