Blutv

Blutv

%54 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%13 TEŞEKKÜR ORANI
388 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Blutv deneme üyeliğini iptal etmeme rağmen aylık ücreti sonradan çekip iptal etmiş üyeliğimi.

4 g

Blu TV üyeliğimi 3 ay öncesinde iptal ettiğim halde son iki aydır sürekli kredi …

10 Nisan

Blutv kullanmadığım halde benden ücret kesiliyor şifremi ve kullanıcı adımı bile bilmiyorum eski telefonumda yüklüydü yeni cihazımda hiç giriş yapmadım. Kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

07 Nisan

Üyeliği haftası dolmadan iptal ettiğim halde 6 Şubat tarihinde 27,74, 4 Mart tarihinde 27,65, 3 Nisan tarihinde de 28,89 lira para çekilmiş. Çekilen miktarların acilen tekrar hesabıma yatırılması ve üyeliğimin …

05 Nisan

Blutv adına kredi kartımdan üye olmadığım halde haksız yere para çekimi yapılıyor. Bu konuda Blutv ailesinden çözüm yolu bekliyorum. Haksız yere çekilen paralar ne olacak bir de neden çekiliyor?

05 Nisan

Blutv'den 1 haftalık ücretsiz deneme üyelik kullandım. 7. gün iptal etmeme rağmen kredi kartımdan para kesiyorlar. Ben bu üyeliği istemiyor, kredi kartımdan çekilen paramın da kartıma iadesini talep ediyorum.

01 Nisan

Blutv abonelik iptali, Blutv’ye ücretsiz sürüm için 2 gün abonelik yaptım, Apple hesabım üzerinden. 2.günde iptal etmeme rağmen faturalandırma çıkardılar ve tahsilat yapılamadığı için App Store’da güncelleme ya…

01 Nisan

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

31 Mart

Blutv üyelik iptali sonrası para çekti.

29 Mart

Blutv artık yeter ben iptal ediyorum üyeliği, siz tekrar üye yapıyorsunuz. Lütfen üyeliğimi iptal edip ücreti geri ödeyin. Yeter artık yoksa sizi şikayet edeceğim.

28 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön