Efe sonuçtan memnun
Çözüldü
Beko Süpürge Hortumu Sert Ve Çalışma Sorunları, Değişim Veya İade Talebi
Efe
19 Mayıs 11:59
68
| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 280 W |
| Emiş Türü | Kuru |
| Ses Seviyesi | 76 dB |
| Toz Torbası | |
| Siklon Filtre | |
| Park Pozisyonu | Dikey ve Yatay |
| EPA/HEPA Filtre | |
| Kablo Uzunluğu | 6 m |
| Teleskopik Boru | |
| Süpürge Türü | Elektrikli Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Yatay |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 800 W |