Allianz Hayat ve Emeklilik Ödeme Yapılmadı!

Yılmaz Yılmaz10 Aralık 2015 11:50

İptal etmiş olduğum Beş İme ait olan yıllık aidat ücreti 4 günlük oyalamadan sonra fon zararım bahane edilerek zarar gösterilme ile hesabıma yatırılmadı. 127 TL'lik fon zararı olarak daha önce 48 TL olan fon zararıma eklenerek mağdur edildim. E-mail attım ama kimse ilgilenmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 24 Aralık 2015 11:26

Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. e-posta yoluyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 21 Aralık 2015 22:21

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 4546 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler