Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aliexpress Ödeme Bekliyor Diyor Ama Ödedim Param Da Gitti Ben Bir Şey Anlamadım

profile
Yusuf
07 Aralık 2023
537

Sipariş verdim ama hâlâ 'ödenmedi' olarak gözüküyor ve param ® da gitti. Bu ne, ya? Bunu düzeltin ya da paramı geri verin. Ödemeyi yaptım, para gitti ama hala 'ödemeyi bekliyor' diyor. Bu konuda kimseye de danışamıyorum, lütfen düzeltin. Sürekli sorun yaşıyoruz, yeter artık.

Benzer Şikayetler

Aliexpress Şikayetçiyim Buradan Param Alamıyorum

profile
Hasan
3 saat önce
185

Buradan şikayetçiyim. Paramı alamıyorum. Sipariş verecek kadar param yok, ne yapmam gerektiğini bu durumda anlamış değilim. Beni buraya yönlendirdiler. 'Sipariş yapınca para kazanacaksınız' dediler ama olmuyor. Devamlı para istiyor. Bana yardım edecek birilerini arıyorum.

Aliexpress Şikayetçiyim Buradan Param Alamıyorum

Aliexpress Yanlış Mlz Yolluyor

profile
Hadi
1 gün önce
216

AliExpress Hangzhou Cainiao Supply Co. firmasından aldığım 2710114458984 numaralı SBB kablosu yerine alakasız bir kablo geldi. AliExpress'e yakıştıramadım. Kargo ve vergi parası ödedim. Bu firma güvenilir değil; kesinlikle yanlış malzeme göndermişler ve cevap bile vermiyorlar. Ödediğim para boşuna g...

Aliexpress Mouse Siparişi Gönderilmedi

profile
Asim
1 gün önce
212

8173583257214760 numaralı siparişim gönderilmedi. Para iadesi de yapılmadı. Daha önce de aynı mouse den sipariş vermiştim. O da gönderilmedi. Kaçak akım rölesi siparişim geldi. Tekrar ısmarladım.

Aliexpress Mouse Siparişi Gönderilmedi
Aliexpress Mouse Siparişi Gönderilmedi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Çilgin
Çilgin

Merhaba aynı sorunu yaşıyorum bir çözüme varabildiniz mi

Benzer Şikayet Yaz