Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Alcatel 1S 2021
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Alcatel 1S 2021
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.52 İnç |
| 4.5G Desteği | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4000 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |