Airfel Klimasının Montajı İçin Yetkili Servisle İletişim Kurulamıyor
13.03.2026 tarihinde Airfel marka klima satın aldım ancak montaj için yetkili servise kesinlikle ulaşamıyorum. Şanlıurfa merkezdeyim, klimayı aldıktan...
13.03.2026 tarihinde Airfel marka klima satın aldım ancak montaj için yetkili servise kesinlikle ulaşamıyorum. Şanlıurfa merkezdeyim, klimayı aldıktan...

17 Ekim’de Adıyaman merkezdeki M***** R**** Ö***** Yaman Soğutma’dan 36.500 TL’ye Airfel LTXM50NV1B model duvar tipi klima satın aldım. Klimayı aldığım günden beri sorunlar bitmedi. Cihaz çalışırken sürekli olarak yüksek ve rahatsız edici 'çatır çutur' sesler çıkarıyor; bu sesler uykudan bile uyandı...
Airfel LTXM50N model klimayı 9 Ekim’de Hepsiburada üzerinden sipariş ettim (Sipariş No: 472 401 517 3) ve Karabük Merkez’de kurulum için aynı gün yetkili servise başvurdum. Ancak aradan geçen 14 güne rağmen yetkili servis kuruluma gelmediği için ürünü hiç kullanamadım. Başvurum sonrası tarafıma “Ta...

Airfel marka klimam Balıkesir/Dursunbey ilçesinde kullanılıyor ve henüz bir yıl bile dolmadan garanti kapsamında arıza yaptı. Klimam yaklaşık 2 aydır soğutmuyor. Rüzgar Teknik adlı yetkili servisi defalarca (10-15 kez) aradım, en son dün olmak üzere sürekli iletişime geçtim. Her seferinde "bu hafta ...
Airfel LTXM50MN model klimayı yaklaşık bir ay önce internetten satın aldım. Ürünü aldığım ilk günden itibaren motoru çok kötü çalıştı. Sorunu çözmek için iki defa vinç getirip klimayı söktürüp tekrar taktırmak zorunda kaldık ve tüm bu masraflar (vinç ve el emeği/sökme-takma ücretleri dahil) tarafımı...

Airfel LTXM50N A 1800 BTU R32 model klimayı yeni aldım ve 3 gündür kullanıyorum. Ancak klimadan beklediğim soğutma performansını kesinlikle alamıyorum; sürekli olarak çok düşük soğutma yapıyor. Ürünü Şanlıurfa’daki Erimiş Tic adlı bayiden satın aldım. Şu ana kadar müşteri hizmetleri veya yetkili se...

Airfel LTXM50N A++ 18000 BTU klima satın aldım ve 30 Temmuz'da montaj için randevu oluşturdum. Aradan bir hafta geçmesine rağmen Adıyaman/Merkez'deki yetkili servis ne telefonlarıma cevap veriyor ne de geri dönüş yapıyor. Bu süre zarfında servisi üç-dört defa aradım, ancak hiçbir şekilde ulaşamadım....

Airfel LTXM50N 18000 BTU R32 duvar tipi inverter klima satın aldım. 13 Temmuz Cumartesi günü, satın aldığım bayi, montaj kurulum için Daikin müşteri h...

Yaklaşık 1 ay öncesine Airfel yetkili bir satıcıdan LTXM50N kodlu model bir klima aldım. 1 ay boyunca ne montaj yaptırabildim ne de bir iletişim sağlayabildim. Klimayı aldıktan ertesi gün klima ve ünitesi geldikten sonra ne servis doğru düzgün aradı ne de ulaşabileceğimiz bir numara bırakıldı. Size ...
| Derinlik | 213 mm |
| Gaz Tipi | R32 |
| Genişlik | 957 mm |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 302 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 19.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 18.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.57 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.55 kW |