YouGov

tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.4
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
YouGov ile ilgili bir şikayetin mi var?
22 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
43
3 hafta önce

Yougov Ödülleri Hesaba Yatırmıyor

Yougov'dan ödüllerimi çevirmek için talep ettiğim para hesabıma yatmadı. Kendi sitesinden açılan yardımdan da bir haber yok fakat anket mailleri gelmeye devam ediyor. Şu an sadece insan oyalıyorlar. İlla insanların buraya yazması mı lazım bu işin yürümesi için?

profile
65
4 hafta önce

Yougov Uygulaması Anket Açılmıyor.

videoplayer-icon

Yougov anket programı anket gönderiyor ama hiçbir şekilde anket açılmıyor başka bir sayfaya yönlendiriyor. 1500 puana yaklaşmışken de böyle bir sorun olmaz yani. Yardım ekibine 2 kere form gönderdim dönüş yapılmadı. Arka arkaya anket geliyor ama giriş yapamıyorum

profile
128
07 Ocak

Yougov Vadettiği Gibi Parayı Yatırmıyor

Yougov adlı uluslararası anket firması, anket karşılığı kazanılan puanların bedelini hesabıma yatır talimatı verdiğim halde bedelini göndermiyor. 10 is gününü çoktan geçti ve ses seda yok, bir de hala bana anket yollamaya devam ediyorlar LoL. Anket yollayacağınıza bana paramı yollayın ilk önce.

profile
Mehtap sonuçtan memnun
 • 05 Ocak 16:43
Mehtap Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
116
05 Ocak

Yougov Anket Ücretini Ödemiyor

Bir buçuk yıldır anket yaptığım bun kurumda emeklerimin boşa alındığını anlıyorum. Puanımı paraya çevirdim. Banka hesabıma yollanması için bir buçuk aydır uğraşıyorum. Bir çok mail çekmeme rağmen kimse ilgilenmiyor. Madem yatırmayacaksınız neden bizim vaktimizden ve emeğimizden ediyorsunuz

profile
3.059
06 Ekim 2022
profile
Kemal'ın Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler”

Yougov Anket Bedelini Ödememesi

Yougov adlı uluslararası anket firması, anket karşılığı kazanılan puanların bedelini hesabıma yatır talimatı verdiğim halde bedelini göndermiyor. Siz ...

profile
3.849
29 Temmuz 2022

Yougov 30 Tl Hesaba Geçmedi

Yougov uygulanmasından anket doldurdum 30 TL'ye ulaştım ama paramı yatırmadılar zamanım internetim boşa gitti hayır para ödemeyeceksen neden boşu boşuna anket yaptırdın zaten ihtiyacım olmasa paramın hesaba geçmesini talep ediyorum yani surda adamlar 30 liralık yatırımı yapmıyorlar.

profile
5.629
07 Haziran 2022

Yougov Anket Göndermeyi Kesti

Yougov adlı anket firması bana anket göndermeyi kesti. Para çekme sınırı olan 1500 puana yaklaşınca bir daha anket göndermediler. Yurt dışı kökenli bir firma olması nedeniyle güvenmiştim. Demek ki bu ülkede iş yapan yabancı da olsa sapıyor. Anket sorularını o kadar da samimi yanıtlamıştım.

profile
6.018
12 Mayıs 2022

Yougov Puan Parası Alınmadı

Bir buçuk yıldır anket yaptığım bun kurumda emeklerimin boşa alındığını anlıyorum. Puanımı paraya çevirdim. Banka hesabıma yollanması için bir buçuk aydır uğraşıyorum. Bir çok mail çekmeme rağmen kimse ilgilenmiyor.

profile
6.195
10 Mayıs 2022

Yougov ParaPuan Kullandım Hesabıma Gelmiyor!

Yougov anket şirketinde anket doldurdum uzun süre sonra 1.500 puan kazandım nakit para 3 gün içinde hesabıma gelecekti ama neredeyse bir aydır gelmedi her yazdığımda ilgileniyoruz dediler üç gün içinde hesabınıza aktarılacak dediler maalesef yine sonuç yok.

profile
6.361
29 Nisan 2022

Yougov Ödeme Yapmıyor Param Yatmadı

Yougov anket şirketi için bir yıldır anket dolduruyorum. 30 TL puanım oldu. Para çekme talebi göndermeme rağmen param yatmadı ve üstelik parayı yatırmadıkları gibi hesabımda olan puanları da para çekme talebi ile sıfırlayıp para yatmayınca geri yüklemediler.

 • profile
1 Destekçi
profile
Ali
4.296
04 Nisan 2022

Yougov Ödeme Yapmıyor

Yougov sitesinde kullanılan puanlar karşılığı ödeme alamadım. Defalarca mail attım ama geri dönüş sağlanmadı ve hesabıma aktarım gerçekleşmedi. Puan biriktirmek zaten zor, biriken puanı da kullandırıp sonrasında da ödeme yapılmaması hayal kırıklığı. Art niyet düpedüz.

 • profile
1 Destekçi
profile
12.902
27 Kasım 2021

Yougov Kötü Niyetli

Yougov topladığım puanların karşılığı olan 30 TL'yi yollamıyor 1 1 yıldır şikayetçiyim kaç defa mail attım hatırlamıyorum dalga geçer gibi üzgünüz bir sorun oluştu deyip saçma bir cevap geliyor.

Yougov Kötü Niyetli
 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
16.960
09 Kasım 2021

Yougov Para Ödemiyor

Yougov sitesinde 30 TL lik puan topladım ve para talebinde bulundum. Aradan yaklaşık 1 ay gibi bir zaman geçti. Hesabıma para geçti. Üstelik birkaç defa mesaj yazmama rağmen hiç cevap gelmedi. O ki para vermeyeceksiniz niye böyle bir şey yapıyorsunuz?

Yougov Para Ödemiyor
 • profile
 • profile
 • profile
4 Destekçi
profile
26.417
14 Ağustos 2021

Yougov Şirketinden Şikayetçiyim

Yougov anket şirketinden şikayetçiyim çünkü, anket göndermiyorlar. 1.475 puanım var 1.500 puana 25 puan kaldık sonrasında 30 TL para ödülüne ulaşayım. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Kafaları estiği gibi anket göndermesinler lütfen!

 • profile
1 Destekçi
profile
21.505
14 Temmuz 2021

Yougov Anket Göndermiyor

Yougov anket şirketinden şikayetçiyim. Çünkü bana anket göndermiyorlar. 1.400 puan topladım ama, nedense yeni anketlerden göndermek istemiyorlar. 2021 yılı temmuz ayı anketleri artık anket katılımcılarına gelmez oldu. Bende bu duruma çok üzülüyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

profile
17.142
02 Temmuz 2021

Yougov Anket Ödemesi Yapılmadı!

You gov uygulanmasından anket doldurdum 30 TL'ye ulaştım ama paramı yatırmadılar Play Store'dan indirdim bir sürü anket doldurdum zamanım İnternetim boşa gitti hayır para ödemeyeceksen neden boşu boşuna anket yaptırdın zaten ihtiyacım olmasa uğraşmam.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
17.270
26 Haziran 2021

Yougov Anket Ücreti Yatmaması

Vaat edilen ücret, süresi çok geçtiği halde ve 3 defa bilet atmama rağmen hesabıma geçmedi.

profile
21.296
09 Haziran 2021

Yougov Anket ÜCreti Yatmadı!

Yougov online anket yaptırıyor ve her anket başına belirli bir puan veriyor. Puanlar belirli bir minimum sayıya ulaştığında karşılığı para olarak talep doğrultusunda banka hesabına gönderiyoruz diyorlar. Ama maalesef göndermiyorlar. İnsanların zamanlarını kullanıyorlar.

Marka Profili

YouGov bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
YouGov henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

YouGov bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
YouGov henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör