Evofone Yetkili Servisi Bizi Yıldırdı (Xiaomi Note 10 S)



13.12.2021 tarihinde Teknosa'dan Xiaomi Redmi Note 10 telefon aldım. Bundan 3 ay önce telefon kendiliğinden kapandı ve Xiaomi servisine yolladım. Ana kart arızalı olduğu söylendi ve garantide olduğu için ana kartı değiştirdiler. Ancak ne tuhaftır ki, 13 Aralık'ta garantisi biten telefonum, 13 Ocak't...

2 yıl önce Vodafone faturaya ek almış olduğum Xiaomi Redmi 10 telefonum garantisi biter bitmez dün masanın üzerindeyken kapandı ve ne yaptıysam açılmadı. Güç tuşuna basılı tutma ve ses açma ile güç tuşuna aynı basma yöntemini denedim. Şu an tamirde ve ana kart problemi varmış Bakın düşme çarpma vur...
Xiaomi Redmi Note10 cihazımı Haziran 2022 yılında satın aldım. 2 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım telefonum geçtiğimiz hafta son güncellemeden sonra birden kapandı ve Mi yazısında takılı kaldı. Servise götürdüğümde ise arka kapaktaki neredeyse 1 sene önce oluşmuş olan çizikleri öne sürerek t...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.43 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| Suya Dayanma | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 678 (SM6150-AC) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |
| Dördüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |