Alparslan sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Alparslan
04 Mart 2025 00:36
2.605

Xiaomi mağazasına yedek parça bilgisi için gittik dün. Akbatı alışveriş merkezi. Bizi Evofone teknik servise yönlendirdiler. Arıyorum müşteri temsilcisi veya robot süpürge ile ilgili hiçbir alan yok bağlantılı yardımcı olan kimse yok. Robot süpürgemin resimde gösterdiğim şeffaf kısmı yırtıldı ve toz...

Xiaomi Mop Pro 2 robot süpürge toz haznesi bağlantı yerlerinden kırıldı. Bu kadar kalitesiz olamaz. Bir ürünün garanti kapsamında gönderim yapılıp yapılmadığını öğrenmek istiyorum. Aradığımda muhatap bulamıyorum. Ürünü sattıktan sonra neden destek yok? İlla bir güçlük mü çıkarılması gerekiyor?
| Boy | 81 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 69 dB |
| Siklon Filtre | |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 2700 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 3200 mAh |
| Akıllı Navigasyon | |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 110 dk |