Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Wome Deluxe Hotel Oteldeki Hizmetten Memnun Kalmadım

Serra
25 Eylül 2023 15:54
126

Geçtiğimiz hafta 3 aile olarak 19-24 Eylül tarihleri arasında otelinizde konaklama yaptık. Dün otelinizden çıkış sağladık. Geçen sene de 3 aile gelmiştik otelinize ben ayarlamıştım tatili bu sene çok memnun kalınca tekrar aile mi de getirmek istedim. Ancak hayal kırıklığı yaşadım. Geçen sene oteldeki garsonların hizmeti çok iyiydi ancak bu sene garson göremiyorduk resmen. Akşam çay kahve içmek işkenceye dönüyordu. Garson yok kendimiz çay alıyoruz. Sıraya giriyoruz çok kötüydü gerçekten. Yemek yediğimiz alan aşırı kalabalıktı defalarca kirli masada yemek yemek zorunda kaldık çünkü masayı temizleyecek garson yoktu. Kadınlar plajındaki çalışanlar çokagresif  devamlı kendi aralarında çok yoruluyoruz ayağa kalkacak halimiz yok gibi konuşmalar yapıyorlardı. 

Kadınlar plajına götüren araçtaki şoför bile çalışmasından ofluyordu. Gerçekten çok rahatsız olduk ve getirdiğim insanlara karşı mahcup oldum. Lobide Kahve istediğimizde sırada bekler ve alır giderseniz yaparız yoksa arkadaşım yok çıkamam buradan diyen çalışanlarınız var. Yani biz bu parayı hizmet almak için veriyoruz ve ben bu oteli geçen seneden beri tüm çevreme övüyorum bir sürü tanıdığım insanla oradaydık. İnanın hayal kırıklığı oldu ve verdiğim paraya çok üzüldüm. 

Oda temizliği geçen seneki gibi gayet iyiydi ama onun harici hiçbir şeyden memnun kalmadım. Asıl en çok sinirimi bozan şey otelde 2. Gün gece hastalandım ve defalarca istifra ettim. Ayağa kalkıp yürüyemediğim için tekerlekli sandalye istedik ve yok dediler. Nasıl oluyor da otelde sandalye olmuyor? Doluymuş güya hepsi ama 1 tane bile tekerlekli sandalye kullanan birini görmedik. 

Yani bu kadar müşteriye değer vermemezlik hoş olmadı wome gibi bir otele yakışmadı. Türkiye'de sayılı sevdiğim otellerin arasındaydı ama bir daha gitmem diyorum artık. Lütfen bu konuda acil önlemlerinizi alın başka insanlarda verdikleri paraya üzülmesin benim gibi.

profile
1 Destek

Benzer Şikayetler

1

Wome Deluxe Hotel Düzenli Müşterinin Hayal Kırıklığı

Merve
03 Şubat 11:39
108

Wome Deluxe Hotel Denizdeki Kayalar Taşlar

Cem
04 Ekim 2023 15:32
3.876
3 Destek

Wome Deluxe Hotel Nezaketsiz Bir Otel Mi Aramıştınız!

Recep
03 Ekim 2023 17:03
3.727
1 Destek

Wome Deluxe Hotel Eğlence Merkezi PS4 Oyun Oynayamama

Mustafa
29 Eylül 2023 22:40
123
1

Alanya Wome Deluxe Otelinde Yaşanan Mağduriyet

Yiğit
16 Eylül 2023 15:39
2.445
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz