Toplam çözüm sayısı
..

Vatan Tv

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.6

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 1.449

Vatan Tv
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.6  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

359 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 384görüntüleme
 • 13 Mart 16:36

Vatan Tv'den İstenilen Ürün Gelmedi!

İstenilen ürün gelmedi aşılı ceviz fidesi siparişi verdim fakat bana aşısız fide gönderildi. Siparişi vermeden önce gayet iyi ilgileniyorlar ama siparişi verdikten sonra telefonu yüzümüze kapatıyorlar. Ürünün kendilerine ait olmadığını söylüyorlar. Vatan Tv pişmanlıktır.

profile
 • 354görüntüleme
 • 28 Şubat 22:20

Vatan Tv Aşağılama Ve Hakaret

Vatan Tv de program yapan Aytuğ Özdemir tüm Anadolu'ya hakaret edip aşağılayıcı kelimeler kullanıyor. Yok keçi köyleri gibi bizlerin ve tüm Anadolu'daki kardeşlerimizin onurunu rencide edici kelimelerde bulunuyor ve ben bu adamı Vatan Tv de görmek istemiyorum bir izleyici olarak programımı acil sona...

profile
 • 419görüntüleme
 • 22 Şubat 14:12

Vatan Tv 'deki Şahıs Hakaret Etti

A** ö** denen şahıs Niğde 'ye hakarette bulunmuştur. O şahısın yayına çıkmamasını istiyoruz. Yoksa Vatan Tv kanalını televizyonumdan siliyorum. Gerekenin yapılmasını istiyoruz geri en kısa sürede çözülsün.

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 704görüntüleme
 • 28 Ocak 15:20

Vatan Tv Limon Ağacı Siparişi

2 tane limon ağacı siparişi verdim fakat bana 2 tane kurumuş ağaç gönderdiler limon ağacı ile ilgisi yok! Şikayetçiyim lütfen bunları durdurun. Ben mağdur oldum başka insanlar olmasın bunlara dur diyelim. Resmen bana kuru iki ağaç gönderdiler Tüketici Hakları'na da şikayet edeceğim.

profile
 • 1.323görüntüleme
 • 24 Ocak 14:53
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Vatan Tv'de  Reklamlarda Gösterilen Marka Ürün Gönderilmiyor

Söylenilen marka ürün gönderilmedi. Alman malı kaliteli bir tıraş makinesi sattıklarını iddia etmelerine rağmen Çin malı kalitesiz bir tıraş makinesi gönderildi. Müşteri hizmetleri çok alakasız ve saygısız defalarca suratıma telefon kapattılar ve sipariş verdiğim numarayı asla açmıyorlar başka bir n...

profile
 • 912görüntüleme
 • 22 Ocak 19:14

Vatan Tv Sipariş Verilen Limon Fidesi Yerine Odun Parçası Gönderdi

Vatan Tv’den bir limon fidesi siparişi oluşturduk. Reklamda saksılı meyveli bir fide olarak gösteriliyor. Fakat gelen saksı dahil yok iki adet sopa. Üstelik müşteri hizmetlerine bunu bildirdiğimizde suratımıza kapıyor. Esra isimli müşteri hizmetleri görevlisi saygısızca konuşuyor sonrasında cevap ve...

profile
 • 1.045görüntüleme
 • 22 Aralık 2020 14:26

Vatan Tv İnsanları Yanıltıyor Mağdur Ediyor

5 tane hali örtüsü siparişi vermiştik. Bize bez parçaları geldi yama yapılmış ise yaramayan bez parçaları geri arıyoruz telefonları kapatıyorlar. Sinirlenip geri kapatıyorlar artık fazla insanların mağdur olmaması için en kısa zamanda gerekenin yapılmasını istiyoruz.

profile
 • 1.251görüntüleme
 • 04 Aralık 2020 10:24

Vatan Tv Bornoz Seti Temizlik Bezi Çıktı

Sayın Vatan Tv yayın ve yönetim genel müdürlüğüne Vatan Tv yayınlarına güvenip aldığım 10 parça bornoz seti gelen iki parça temizlik bezi kalitesinde aşağıda ekli sayın yetkili gönderdim resim video açık açık beyan ile görülüyor satıcı Vatan Tv yayın.

Vatan Tv Bornoz Seti Temizlik Bezi Çıktı
profile
 • 2.094görüntüleme
 • 25 Kasım 2020 21:02

Vatan Tv Tele Alışveriş Sorunu!

4 adet çarşaf 4 adet battaniye siparişimize parça kumaşları topaklayıp göndermişler. Bu nasıl ahlaktır, aradığınızda karşınızda bir muhatap bulmak ne hikmet, şikayetiniz mi var deyip suratımıza kapatıyorlar. Kanal bu tele alışverişe nasıl izin veriyor.

Vatan Tv Tele Alışveriş Sorunu!
profile
 • 1.230görüntüleme
 • 24 Kasım 2020 13:00

Vatan Tv Yırtık Ürün Yolladılar Ve Kimse İlgilenmiyor Yüzümüze Telefon Kapatıyor

Vatan Tv'den annem ürün almış fakat çok kötü ürün yollamışlar geri iade etmek için aradığımızda kimse ilgilenmedi yüzümüze telefon kapattılar. Çok ilgisizler. Aldıkları para helal mi acaba üzerine ilgisiz saygısı davranışlar. Vatan Tv'ye yakışmıyor. Lütfen gerekli kişiler ilgilensin. 

profile
 • 1.565görüntüleme
 • 14 Kasım 2020 20:52

Vatan Tv Ürün Memnuniyetsizliği Olması

4 adet polar battaniye 4 adet lastikli çarşaf siparişimize karşılık 1 polar battaniye sağlam gelmiş gelmiş diğer battaniyeler ise ve parçalı gelmiştir. Çarşaflar ise yastık kılıfı şeklinde gelmiştir. Ürünü iade etmek istiyorum. Her seferinde türlü bahanelerle telefonu yüzümüze kapatıyorlar.

profile
 • 1.309görüntüleme
 • 14 Kasım 2020 01:17

Vatan Tv Nevresim Takımı Sorunu

12.11.2020 nevresim takım sipariş ettim kargocudan teslim alırken açtırmadı. Kuş kafesi kadar çarşaf yolladılar. Aradım saygısızca sizi şikayet edeceğim diyor insanları bu denli yanıltma yakışmıyor. İlgililerin gerekli şeyleri yapmalarını önemle arz ediyorum. Vatan Tv güvenip aldık maalesef yanıltıl...

profile
 • 1.464görüntüleme
 • 13 Kasım 2020 20:37

Vatan Tv İnsanları Yanıltıyor

Polar battaniye ve lastikli çarşaf aldım ama bize gelen ürün tekstil ürünü, çöpe atılan Numune parçaları ve kuş kafesi örtüsü çünkü ona beziyor satış yapıyoruz deyip insanları yanıltıyorlar. Evet ben mağdurum. Arıyorum telefonu yüzüme kapatıyor ve kaide ye dahi alınmıyorum olan verdiğim o paraya old...

Vatan Tv İnsanları Yanıltıyor
Vatan Tv İnsanları Yanıltıyor
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 2.611görüntüleme
 • 12 Kasım 2020 11:18

Vatan Tv Gönderilen Polar Battaniye Ve Yatak Çarşafı

Vatan Tv izleyicisiydik TV'den polar battaniye ve yatak çarşafı siparişi verdik gelen ürünler polar battaniye dedikleri iki tane bezden overlok birleştirilmiş bez parçaları yatak çarşafı yerine de yastık kılıfı gelmiş yazıklar olsun size sizinle görüştüğümüz ses kayıtları sipariş verirken duruyor ge...

profile
 • 1.360görüntüleme
 • 11 Kasım 2020 15:22

Vatan Tv Gelen Çarşafla Gösterilen Bir Değil

Çarşaflar televizyonda görülen gibi değil. İnsanlar Vatan Tv'ye güvenerek alıyorlar. Böyle olması güven kırıcı. Para iadesi talebi istiyorum. Yardımcı olun lütfen. Herkese bu şekilde geliyormuş. Bu reklamın kaldırması için RTÜK'e de başvuracağım.

profile
 • 1.492görüntüleme
 • 09 Kasım 2020 15:44

Vatan Tv Kırmızı Güllü Nevresim Takımı

Nevresim takımı siparişi verdik Vatan Tv izleyicisi olarak bize yer bile silinemeyecek kırpma bez parçaları gönderdiler. Gerekli yerlere şikayetlerimizi yapacağız telefon insanın yüzüne kapatmayla kalitesizleşmeyin insanların ne duygularıyla ne de paralarıyla oynamayın yazıklar olsun...

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Vatan Tv
ile
Türk Telekom

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Vatan Tvbugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Vatan Tv henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Vatan Tv

Vatan TV Hakkında

Vatan TV, 2009 yılında kurulmuş olan bir televizyon kanalıdır. Sunduğu yayın akışı ile izleyenlere keyifli ve eğlenceli zamanlar sunan Vatan TV, müzik ve eğlence kanalı kategorisinde yer almaktadır. Türkiye’de yayın yapan Vatan TV, Türksat ve D-Smart’tan izlenebilmektedir. Vatan Medya Grubu’nun kanalı olan Vatan TV’nin kardeş televizyon kanalı ise Seymen TV’dir. Siz de televizyon karşısında keyifli zaman geçirmek ve eğlenmek istediğinizde Vatan TV’yi açarak, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Eğlenmeye ve müziğe doyamayanların kanalı olan Vatan TV hem internet üzerinden canlı olarak hem de televizyon üzerinden izlenebilmektedir. Ayrıca arzu ederseniz Vatan TV’ye özel içerikleri, klipleri Vatan TV Youtube kanalı üzerinden seyredebilirsiniz. “Bu vatanın televizyonu Vatan TV” sloganıyla yayın hayatını sürdüren Vatan TV ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan yorumları inceleyebilirsiniz. Vatan TV izleyicileri tarafından yazılan Vatan TV yorumları ve şikayetlerine hemen göz atabilirsiniz.

Vatan TV Yayın Akışı ve Programları

Eğlence ve müzik kanalı olan Vatan TV yayın akışında ağırlıklı olarak türkü programları, eğlence programları ve şovlar yer almaktadır. Vatan TV’ye özel olarak hazırlanan programlar ve bu programların sunucuları ile seyircilere keyifli bir müzik şöleni sunulmaktadır. Siz de müziğe doymak istediğinizde kumandayla zap yaparken Vatan TV’yi tercih edebilirsiniz. Kaçırdığınız yayın ve programlar için de telaşlanmanıza gerek yok. Vatan TV program ve programcılarından oluşan kesitler, kanalın Youtube hesabı üzerinden yayına alınmaktadır. Televizyondan seyredemediğiniz programları Youtube platformu üzerinden de takip edebilirsiniz. Ülkemizde başarılı bir şekilde müzik yayını gerçekleştiren Vatan TV, 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Vatan TV programlarının tümü müzik üzerine kurulur. Vatan TV’de ayrıca günün her saatinde izleyicilerinden gelen istekler de ekrana klip olarak yansıtılmaktadır. Halk müziği ve türküler ağırlıklı olarak yayın yapan kanal, internet üzerinden ücretsiz olarak da seyredilebilir. Yalnızca Türkiye’den değil yurt dışından da izlenebilen Vatan TV, eski kültürel değerlerin en iyi şekilde ekrana yansıtılabilmesini amaçlar. Bu amaç doğrultusunda yayın politikasını sürekli olarak geliştiren kanal, böylece izleyicilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Vatan TV İletişim Kanalları Nelerdir?

Her türden müziğin yayınlandığı Vatan TV’de ağırlıklı olarak halk müziği ezgileri duyulur. Yayın akışının gün boyu müzik ve eğlence üzerine kurgulu olması, Vatan TV’yi sevilen bir eğlence kanalı haline getirmiştir. Vatan TV ayrıca izleyiciler tarafından da benimsenen reklamlarla da ön plana çıkmaktadır. Vatan TV reklamlarında satışa sunulan ürünler, Vatan TV yayın akışı gibi konularda merak ettiğiniz her türlü soru için kanal ile irtibata geçebilirsiniz. Vatan TV iletişim kanalları arasında Vatan TV iletişim hattını arama seçeneği bulunuyor. Ayrıca her türlü konudaki Vatan TV şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vatan TV iletişim hattı numarası nedir?

Vatan TV iletişim hattı numarası 0216 311 07 02’dir.

Vatan TV nasıl izlenir?

Vatan TV Türksat ve D-Smart üzerinden izlenebilir. Ayrıca internetten canlı olarak da Vatan TV’yi izleyebilirsiniz.

Vatan TV ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Vatan TV hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.