Sümeyye sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Sümeyye
22 Aralık 2025 21:34
475

Birkaç ay önce aldığımız fakat kutusunu yeni açtığımız Simfer m4503 turbo fırın pişirmiyor. Pişirse de çok geç zamanda pişiriyor ısı ayarlarında bozuk...
| Hacim | 45 lt |
| Izgara | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 470 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Yükseklik | 330 mm |
| Program Sayısı | 5 |
| Maksimum Zamanlama | 90 dk |
| Maksimum Sıcaklık | 220 derece |