Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Siemens Ev Aletleri SN515S00DT
Ürün Analizi
- Şikayetler
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 20
- Ankastre Set 225
- Bulaşık Makinesi 1.321
- Buzdolabı 2.047
- Çamaşır Kurutma Makinesi 456
- Çamaşır Makinesi 1.961
- Çay Makinesi 17
- Çeyiz Seti 32
- Davlumbaz 258
- Derin Dondurucu 217
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 113
- Fırın 436
- Klima 127
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 490
- Mikrodalga 47
- Mikser 10
- Mutfak Robotu 6
- Ocak 407
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 247
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 627
- Termosifon 14
- Ütü 29
Çok Karşılaştırılanlar
Siemens Ev Aletleri SN515S00DT
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 573 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 815 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 1.02 kWh |
| Program Sayısı | 5 program |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %77