Regal KM 10203 Kurutma Makinesi Arızası!



Regal km 10203 10 kg a++ Kurutma Makinesi, yapılabilecek en büyük hatayı yapıp aldığımız makine, aldıktan iki ay sonra kurutma yapmamaya 3-4 kez çalıştırmak zorunda bırakmaya program süresi dolmadan durmaya başladı. Sıkıntılı bir garanti sürecinin ardından makine alındı sorun yok diye geri getirildi...

Yapılan iyi yorumlar ve Vestel'in ürününün arkasında durması gibi nedenlerle 13 Kasım 2023 tarihinde Vestel Regal KM 10203 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi aldım. Yaklaşık 15-20 gün sonra eşanjör kısmından su gelmeye başladı. Düzelir dedik, ses etmedik. Akabinde yetkili servis için arıza kaydı oluştur...


Trendyol Regal Mağazasından Regal km 10203 g İşi Pompalı 10 kg Kurutma makinesi aldım. Ürün fabrikadan servise geldi ve servis kurulum için eve getirdi. Montaj yapıldıktan sonra kontrol paneli ve çamaşır giriş kapağının üzerinin kılcal ve derin çiziklerle kaplı olduğu gördüm. Servis çalışanına üzeri...
Regal km 10203 10 kg kurutma makinesi aldım. İki ay geçmeden çamaşırları kurutmamaya başladı. Program süresi dolmadan duruyor. Çamaşırlar sürekli nemli kalıyor. Sözde garantisine güvendiğimiz Vestel garanti servisine şikayetimizi ilettik. Perşembe günü görevliler geldi. Benzer şikayetlerin sık yaşan...
Regal km 10203 ısı pompalı 10 kg kurutma makinesi bu markayı ilk defa indirimde diye Regal satıcılı olarak aldım ürün ilk 1 ay sorunsuz çalıştı şimdi ürünler yaş ve ıslak çıkıyor. Kurutmak için ikinci defa çalıştırmak veya kıyafetleri sermek gerekiyor. Servisi çağırdım geri dönüşleri çamaşır makinen...

Regal kurumsal mağaza üzerinden, Regal km 10203g ısı pompalı kurutma makinesi aldım. Vestel yetkili servisi tarafından evime getirildi. Ürünü açtık ür...
Regal km 10203 model kurutma makinesi sipariş verdim. Bu ürünle birlikte çamaşır makinesi üzerine koymak için istifleme aparatı ücretsiz olarak verilmekte olduğunu biliyorum ama Şu anda kurulum yaptırdığım evde geçici bulunuyorum ve çamaşır makinesi üzerine kurulum yaptırmak için alan bulunmuyor. Ur...
| Derinlik | 609 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 10 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |