PUBG (Pubgmobile.com) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

PUBG (pubgmobile.com) Mobil Ses İhlali

240
Sayim
Sayim 08 Mart 10:55

PUBG mobilde normal bir şekilde oyunuma giriyorum güzelce oynuyorum başkaları geliyor ya iyi oynadığım için ya da uçak sahibi olduğum için etmediği küfür kalmıyor PUBG mobil düşünmüş ses ihlali diye bir şikayet yeri oluşturmuş ama buraya birini görevlendirmeyi unutmuş ya da ban sistemi o kadar kötü ki adamın bırak liyakatının düşmesini oyuncunun ihlalde bulunmadığına karar veriyorlar bu kadar saçma bir sistem olamaz. Artık o kadar sinirlendim ki buraya yazdım çünkü PUBG mobil oyun içinden bu sorunu çözemiyor.

Benzer Şikayetler

profile
526
30 Nisan

PUBG Mobilde Liyakat Bugu

PUBG mobilde takım arkadaşıma saldırdım ve liyakatım zaten düşük olduğundan 79za düştü. Onun ardından diğer gün girdiğimde liyakat puanım artmıyordu, sanki bir hata oluşmuştu. Rütbeli ve rütbesiz maçlara katıldım ama bir türlü gelişme kaydedemedim. Yardımcı olabilir misiniz? ID: 5928****45

profile
828
27 Nisan

PUBG (Pubgmobile.com) Liyakat Yüksek Ama Hala Rütbeli Oynayamıyorum

Ne saçma bir oyun oldu bu PUBG'i hile yok ama liyakatım düştü sözde 50 üzeri olunca normal maç yapılır diyor Google'da ama ben 65 yaptım hala sadece rütbesiz oynuyorum git şu hileleri yakala ancak bizim suçumuz yokken liyakat düşür herkes oyundan soğudu artık.

profile
124
25 Mart

PUBG (Pubgmobile.com) Sorunu Çözün

videoplayer-icon

Liyakatım 75 olduğu halde oyuna giremiyorum bu sorunun bir an önce çözülmesini arz ederim. Oyuna basla dediğim zaman yetersiz liyakat diyor fakat benim liyakatım 75 1 buçuk haftadır aynı sorunu yaşıyorum lütfen bir an önce bu sorunu çözün.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .