Mısra sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Çekvalf Olmayan Aspiratör Komşu Kokularını Eve Sızdırıyor

Mısra
30 Mart 15:50
195

| Sınıf | 60 cm |
| Derinlik | 407 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Davlumbaz Tipi | Duvar Tipi |
| Kademe Sayısı | 3 kademe |
| Davlumbaz Şekli | Eğimli |
| Kontrol Tuşları | Elektronik |
| Gürültü Düzeyi | 70 db |
| Maksimum Çekme Gücü | 540 m3/sa |