Monster Tulpar Notebook’ta Pil Ve Performans Sorunları, Servis Sürecinde Belirsizlik

21 Ekim 2023’te satın aldığım Monster Tulpar t5 v23.2.2 15.6" Notebook’ta yaklaşık 5-6 aydır pil ömrüyle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum. Cihazı sürek...

21 Ekim 2023’te satın aldığım Monster Tulpar t5 v23.2.2 15.6" Notebook’ta yaklaşık 5-6 aydır pil ömrüyle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum. Cihazı sürek...

26 Kasım 2023'te almış olduğum bilgisayarımı aldığım günden beri keyifle kullanıyordum fakat kasasında kılcal çatlaklar meydana gelmiş ve farkında olmadan açılmaya başladı. Çatlaklar konusunda müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

SIP1219625002 numarası ile 25.01.2024 tarihinde Tulpar T5 V23.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı aldım. Oyun oynarken sürekli cihaz mavi ekran veriyor. Teknik servis ile görüşmelerimiz neticesinde cihazın teknik servise gelmesi gerektiği, gerekli kontroller yapıldıktan sonra tarafımıza bilgi verebilecekleri...
Monster Tulpar T5 V23.2.2 sahibiyim. Laptop u uyku moduna aldıktan sonra tekrar uyandırdığımda görüntü gelmiyor. Ayarlardan laptopu hazırda beklet moduna getirip Fn +F12 tuşlarıyla uykuya alırsam tekrar laptop açılıyor power tuşuyla. Bunun dışında kendi kendine uyku moduna geçerse tekrardan görüntü ...

30 Eylül 2023'te tarafıma ulaşan Monster Tulpar T5 v 23.2.2 model bilgisayarı ilk hafta kullanımda masaüstünde arkada program çalıştırmazken 100 derecelere ulaşan işlemci sıcaklıkları ve yuk altında değilken mavi ekran hatası alma şikayetleriyle teknik servise verdik. Teknik servis tarafımıza ulaşıp...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 238 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.5 mm |
| Ağırlık | 2.05 kg |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |