Ömer sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Ömer
18 Şubat 00:39
434


Monster Pusat Clutch gamepad bilgisayara kırmızı olarak bağlanıyor. 10 saniye boyunca Back ve Start tuşlarına basılı tutsam da kırmızı ışıkta kalmaya devam ediyor. Saatlerdir uğraşıyorum ve hâlâ bağlayamadım. Lütfen yardımcı olun. Daha önce de aynı sorunları yaşadım. Umarım dönüş yaparsınız.

Monster Notebook Kadıköy şubesinde bir laptopu tamir ettirdim. Ödeme yaparken faturanın kurum adına kesilmesini istedim ve kurumun vergi numarasını paylaştım. Daha sonra sistemde kuruma ilişkin bilgiler ve mail adresi çıktı, mail adreslerinden birine kurum adına kesilen faturanın gönderileceği söyle...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 271 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 385 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 26 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Ion (Lityum-İyon) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 6 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel HD Graphics 630 |
| İşlemci Çekirdeği | 4 Adet |
| Sabit Disk (HDD) Boyutu | 1 TB |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2017 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |