Muhammed sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Laptopta Oyun Oynarken Yaşadığım Sorunlar

Muhammed
05 Nisan 2024 21:56
3.077


Merhabalar, Monster Abra A5 16.7 bilgisayarına sahibim. 3-4 ay öncesine kadar gayet akıcı ve yüksek FPS'lerde oyun oynuyordum. Ancak şu an en düşük ayarlarda bile GTA 5'te kasmalar mevcut. Bilgisayarım güncel olduğu halde kasıyor. Yardımcı olabilir misiniz? Buradaki diğer arkadaşlara baktığımda, hem...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 361 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 500 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |