Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Medley Sigara

11Şikayet
1,6
Şikayet Yaz
Şikayetler
24 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Medley Sigara
1,6
  • Çözülen
  • Videolu

Medley Sigaranın İçinden Kurt Çıktı

profile
15 Ağustos
37

A101'den sigara aldım, içinden canlı canlı kurtlar çıktı. Şikayetçiyim. İnsan sağlığıyla oynuyorlar. Nasıl bir sorumsuzluk, nasıl insanlarsınız siz? Şikayetçi olacağım sizden. Tarihi geçmiş sigara. Yazık günah be, vicdanlı olun.

Medley Sigara Blue Filtreler Delik

profile
02 Temmuz
28

Uzun zamandır A101'den aldığım medley blue sigaralar filtreleri hep delik delik çektikçe toz çıkıyor boğaz ağrısı çekiyorum. Okuduğum şikayetler hepsi aynı fakat bir ilgilenen olmamış bugün aldım yine aynı. Hakkımı helal etmiyorum ucuz bir şeyde değil ilgilenin!

1

Medley Sigaralar Kurtlu Böcekli Çıkıyor

profile
28 Mart
21

A101 den medley sigara aldım kurtlu böcekli 3 oldu bu başıma geldi yeter artık canlı böcek çıktı içinden o kadar para alıyorsunuz sürekli zam yapılıyor bir de. Bıktım artık bir daha da almam.

1

Medley Sigara Küflü Kurtlu Delik

profile
21 Ocak
1.589

Medley medley medley medley Medley sigara fiyatını arttırdılar ama içindeki kurtlarla ilgilenen yok kurtlu ve delikli toz geliyor içinden bir daha asla almam şikayet e cevap bile yok nereye şikayet edeceğimizi şaşırdık😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Medley Sigara Küflü Kurtlu Delik
Medley Sigara Küflü Kurtlu Delik
2

Medley Sigara Kurtlu Sigara Çıkıyor

profile
05 Ocak
483

15 gündür her aldığım sigaralarından kurt çıkıyor midem bulandı insanlara kurtlu sigara içiremezsiniz insan sağlığıyla oynamayın parayı sokaktan toplamıyoruz. Zam olunca çok güzel yapıyorsunuz. Buna bir son verin ve kurtlu sigaralarınızı kendiniz için sizi tüketicilere şikayet edeceğim.

1

Medley Sigara Her Sigarada Bir Delik Var İçinde Kurt Var

profile
27 Aralık 2022
576

Her aldığım sigarada delikler var çekince içinden toz geliyor sanki kurtlanmış neden ilgilenen yok yarın Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim 2 yıldır kullanıyorum ama bu son bir yıldır böyle. Kimse çıkmıyor bir açıklama yapmıyor neden.

1

Medley Sigara Küflü Sigara Paketler Yırtık

profile
27 Aralık 2022
754

Madley blue sigaranın bütün süngerleri delik her bir dal Sigarada kahverengi benekler var küflü sigara içilmiyor tütün tadı almıyorum Sadece yanmış Kağıt tadı alıyorum tadı alıyorum sizden bir sürü sigara aldım hepsinin dış jelatini kartonu yırtık geri iade de alınmıyor sigara diye Ne içiyorsunuz bi...

1

Medley Sigaranın İçinde Ne Oldu Belli Değil

profile
09 Aralık 2022
875

Delik içinde ne oldu belli değil, kurt mu var var ne olduğunu anlamadım. İlginç vallahi bu sigara o kadar piski paketi açtım 14 tane kaldı. Yeni farkına vardım yani ilginç.

1

Medley Sigara O Kadar Kalitesiz Ki Paketinde Kurtlar Böcekler Çıkıyor

profile
19 Kasım 2022
1.414

Medley Blue sigaradan kurtlar çıktı resmen kurtlanmış sigara. Pes doğrusu! İlk paket aldım üstünde lekeler vardı çok önemsemedim. İkinci paketin içinde daha açar açmaz iki tane bariz ve canlı kurt çıktı bazı. Sigaraların filtreleri de delik herhalde süngeri yiyip içine girmişler şimdi gelde iç!

Medley Sigara O Kadar Kalitesiz Ki Paketinde Kurtlar Böcekler Çıkıyor
Medley Sigara O Kadar Kalitesiz Ki Paketinde Kurtlar Böcekler Çıkıyor

Medley Sigara Kapalı Paket İçinde Böcek Ve Yuvası

profile
28 Ekim 2022
399

Dün tekelden aldığım Sigaranın içinden böcek çıktı. İçine yuva yapmış gözle görülüyor böcek ve yuvası. Gerçekten kötü bir durum. O kadar para verip aldığımız sigara ile karşılaştığımız durum çok kötü her yere şikayet edeceğim Sigara markası medley.

5
Çözüldü

Medley Sigara  Üstünde Leke Vardı

profile
20 Ekim 2022
1.464

Marketten bir sigara aldım medley marka paketi açtığımda leke vardı sigara üstünde şikayette bulunmak istiyorum bu lekeleri gördüm rahatsız oldum şika...

Medley Sigara Kafalarına Göre Zam Yama

profile
29 Haziran 2022
789

Siz bu sigara da ne yapmaya çalışıyorsunuz ve fiyatları neden bu kadar uçuruyorsunuz yoksa kafanıza göre zammı yapıyorsunuz. Eğer kafanıza göre zam yapıyorsanız ben sizi şikayet edeceğim hem de gerekli mercilere. O yüzden de kimse kusura bakmasın 20 lira olan sigara. 21,5 oluyor Nasıl oluyor bu Ben ...

1

Medley Sigara Blue Hiçbir Yerde Bulunmuyor

profile
04 Kasım 2021
2.722

Medley Blue sigarası bulunmuyor ve ne zaman gelecek kaldırıldı mı? Neden bulunmuyor. Detaylı bilgi verir misiniz? Market market dolaşmaktan sıkıldım. Çözüm istiyorum sigara değiştirmekten boğazım acıyor. Okmeydanı Talatpaşa, Gürsel Mah ve Örnektepe 'de bulunmuyor.

1

Medley Blue Sigaranın Kalitesizleşmesi

profile
18 Eylül 2021
3.231

Medley Blue sigarası kullanıyordum. Sürekli markette bulunmadığından buldukça 10 paket alıyorum. Son üç seferdir sigaralar ya yırtık ya hava alıyor ya da filtresinden ayrılıyor. Güzel içimli bir sigaraydı ama iyice bozdu. Buradan firmaya yetkililere bildirmek isterim. 

Medley Sigaranın  İçinde Kurt Var

profile
24 Mayıs 2021
4.223

Yaklaşık 7 aydır medley içiyorum. Malum pandemi süreci aylık karton alıyorum, ayda 9 karton alıyorum, lakin aldığım sigaraların çoğunda bu manzara ile karşılaşıyorum. İçinde kurt var ve sigaraların çarşaflarını delmiş, izmariti delmiş, bundan sonra kendilerinin bir ürününü almayacağım ve en kısa sür...

2

Medley Sigara İçilmiyor Yırtık Delik Sigaraları Paketlemeyin

profile
22 Mayıs 2021
3.786

Her aldığımız pakette 3 veya 4 sigara çöp sebebi ise filtreleri hep yırtık ya da yanlış sarılmış hava aldığı için çöpe gidiyor kim ilgileniyorsa bu markayla bu işe bir el atsın bu nedir?12.50 az para mı her gün alıyoruz. Yazıktır etmeyin.

Medley Sigara Sigaralar Bos Çıkıyor

profile
18 Mayıs 2021
3.744

Sigarayı daha yakar yakmaz yarısına iniyor tütünler dökülmüş ve sigaraların içi boş 2 gündür alıyorum ve bütün paket aynı çıkıyor. Parayı resmen çöpe veriyoruz. Sorunun düzeltilmesini istiyoruz. Kimse parayı sokaktan kazanmıyor düzeltilmezse bir daha bu marka sigara almayacağım

Medley Sigara Sigaralar Bos Çıkıyor

Medley Sigara Kokusu Ve Tadı Bir Garip

profile
10 Mayıs 2021
3.975

Yaklaşık paketin yarısında tütünler dökülmüş, kokusu ve tadı bir garip. İki aydır, iki günde bir alıyorum hepsi mi böyle olur arkadaş bu nedir ya? Kontrol etmek bu kadar zor değil. Değiştiriyoruz artık markayı iki üç tl az vereceğiz diye çektiğimiz şeye bak.

1

Medley Sigara Filtre Yanması Ve Delinmesi!

profile
20 Kasım 2020
6.002

5 yıldır kullandığım medley blue sigarasının içinin tütününün dökülmesine kağıdının açılmasına alıştık fakat bugün ilk defa filtresi sigarayı yaktığımda ilk çekişim ile birlikte eriyip içinden delik açıldı. Bu nasıl oldu anlamadım fakat kalite olmadığını bir kez daha anladım

1

Medley Sigara Fabrikasyon Hataları Ve Tütünün Dökülmesi

profile
30 Eylül 2020
5.909

2016 yılından beri kullandığım medley blue sigarasının dışının ambalajından içindeki sigaraya kadar hep hatalı. Dışının jelatini açılmıyor yırtıyoruz. İçindeki 20 adet sigaranın en az 10 tanesinin içindeki tütünlerinin yaklaşık 1/4 ü paket içine dökülmüş oluyor. Filtre bölümünün dışındaki kağıdı açı...

Marka Profili

Medley Sigara bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Medley Sigara henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör