Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kent Kart

588Şikayet
3
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.739 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Kent Kart
3
  • Çözülen
  • Videolu

Kent Kart Mersin Abonman Kart Sorunu

profile
İkra
6 saat önce
-

Mersin kent kartına yüklediğim para hesabımda kesilmiş olmasına rağmen kartıma yansımamıştır. Tekrar dolum yapmak istediğimde ise bekleyen bakiyeniz bulunmaktadır deniyor. Paramın ya kent kartıma ya da kredi kartıma aktarılmasını arz ederim gereği yapılsın lütfen

Kent Kart Kentkarta Dolum Yaptığım Halde Dolum Gerçekleşmedi

profile
Kübra
1 gün önce
52

Düzce Kentkart'a 300 TL ve ayrı olarak 15 TL hizmet bedeli ile toplamda 315 TL yükledim. 1 saat sonra dolumun gerçekleşmesi gerekiyordu fakat 13 saat geçmesine rağmen hâlâ kartıma dolum yapılmamış. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Kent Kart Kentkarta Dolum Yaptığım Halde Dolum Gerçekleşmedi

Kent Kart Elektrik Kesintisi Ve İade Sorunu

profile
Ebru
1 gün önce
49

İzmir Karşıyaka'da İZBAN inişinde elektrik kesintisi sebebiyle makineler çalışmadığından kartlara iadeler yapılamıyor. Tek bir güvenlik görevlisi önünde onca insan, sırayla kart numarası yazdırmak için bekliyor. Bunun öğrencisi, çalışanı, hastası, yaşlısı vs. Bu yüzyılda çözümler gerçekten içler acı...

5
Çözüldü
profile
Ayşen
2 gün önce
32

"💕. Teşekkürler..."

Ayşen Şikayetini Yayından Kaldırdı

Kent Kart Gerçekleştirilmemiş Dolum Hatası

profile
Zülal
2 gün önce
20

Online Kent Kart uygulamasından banka kartından ödeme yapıp kullanacaktım fakat otobüse bindiğimde yetersiz bakiye dedi 50 TL banka kartından ödeme yaptım. Fakat kent kartıma daha aktarılmadı. Henüz gerçekleşmemiş dolumunuz mevcuttur yazısı çıktı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Kent Kart Gerçekleştirilmemiş Dolum Hatası

Kent Karta Para Yükleme

profile
Kübra
2 gün önce
20

Kent karta para yükledim 105 TL olarak ama kartıma yüklenmedi ve paramı çektiler bu sorun ikide bir başıma geliyor. Bu sorun yüzünden 5.50 yerine 15 TL ödemek zorunda kalıyorum her yolculuk için. Bu kart uygulaması bayağı sorunlu bunun çözünmesini istiyorum.

Kent Karta Para Yükleme

Kent Kartıma Yükleme Yaptığım Halde Ödeme Yaptığım Gözükmüyor

profile
Deniz
2 gün önce
30

Kırklareli Kent Kartıma 01/12/2023 tarihinde saat 07:49'da hizmet bedeli dahil 52,5 TL ödedim ama hesabımdan çekildiği halde yüklemenin yapılmadığını görüyorum ve bu ilk değil. Daha önce de aynı sorunla karşılaşmıştım. En kısa sürede paramın iadesini talep ediyorum.

Kent Kartıma Yükleme Yaptığım Halde Ödeme Yaptığım Gözükmüyor

Kent Kart Online Yükleme Yapmama Rağmen Para Karta Yüklenmedi

profile
Ökkeş
2 gün önce
95

Kredi kartımdan 40 TL online olarak yükleme yaptım ancak kent kartıma bakiye yüklenmedi. Eğer bu sorunla tekrar karşılaşacak isek, online işlemleri kullanmanın bir anlamı kalmıyor. Bu hizmeti devre dışı bırakın. Yaşanan bu sorun nedeniyle mağduriyet yaşadım ve bu durum birçok kişiyi etkiliyor.

Kent Kart Online Dolum Yaptım Ama Kent Kartıma Yansımadı

profile
Sedef
4 gün önce
44

Online dolum yaptım ama Kent kartıma yansımadı. Şikayet ediyorum. Ama geri dönüş alamıyorum. Üstelik hesabımdan da para kesintisi oldu. Bunu düzeltin. Daha sonra 100 TL yükledim bu sefer karta yansıdı. Nasıl oluyor bu. Bir de mesaj yazıyoruz cevap yok.

Kent Kart Online Dolum Yaptım Ama Kent Kartıma Yansımadı
Kent Kart Online Dolum Yaptım Ama Kent Kartıma Yansımadı

Kocaeli Gebze Kent Kart Bakiye Yüklemiyor Karekod Uygulaması Yok

profile
Özge
4 gün önce
-

Kocaeli Kent Kart bakiye yükleme sıkıntısı 3 haftadır yüklediğimiz bakiye karta yüklenmedi .kuzenime yükledim tl karta aktarılmadı 3 haftadır mağduruz İstanbul kart gibi karekod ödeme kolaylığı yok. belediye Duraklarında harita kod yok biraz belediye çalışsın lütfen.

Kent Kart Online'dan Para Yatırdım Bakiyeye Geçmedi

profile
Samet
5 gün önce
-

Yozgat Kent Kart'a otobüs biniş kartlarına 50TL yükleme yaptım, fakat yatırılan tutarların hiçbiri bakiye olarak gözükmedi. Otobüse binmeye gittiğimde hep yetersiz bakiye uyarısı alıyorum. Paramın kartıma yatırılmasını veyahut iade edilmesini istiyorum

Kent Kart Online'dan Para Yatırdım Bakiyeye Geçmedi

Antalya Kent Kart Online Dolum

profile
Sezen
5 gün önce
33

Antalya kent karta uygulama üzerinden online dolum yapmak istediğimde banka onayını verdiğim halde hata vererek işlem başarısız uyarısı verdi. 200 TL banka dökümünde eksi olarak görünse de Kent Kart uygulamasında görünmüyor. Bekleyen dolum olarak da görünmüyor. Para iadesi ya da karta aktarımını ric...

Antalya Kent Kart Online Dolum
Antalya Kent Kart Online Dolum

Antalya Kentkart Para Yükleme Sorunu

profile
Emir
6 gün önce
34

Antalya kentkarta kardeşime verdiğim Papara kartı üzerinden 50 TL yükleme yaptık. Para hesaptan çekildi ama karta geçmedi. Daha önce de benzer bir şekilde yükleme yaptığımızda aynı şey oldu belli bir ücret de o zaman kaybettik. Kartımıza paranın iadesini talep ediyoruz

Antalya Kentkart Para Yükleme Sorunu
Antalya Kentkart Para Yükleme Sorunu
Antalya Kentkart Para Yükleme Sorunu
+2

Kent Kart Edirne Etus Kartıma Para Gelmiyor

profile
Serkan
6 gün önce
24

Edirne kentkart etus mobil kartıma 100₺ para yükledim 4 gün oldu hala para gelmedi yolculuk yapamıyorum. Kartımdan da 105₺ para eksildi. Şu olayı düzeltip paramı hemen atar mısınız mobil kartıma? Mobil kart numaram : 33800-14094-2 serkan k** lütfen yardımcı olun. Acilen mobil kartıma 100₺ mi yansıt...

Kent Kart Para İadesi Yapılması

profile
Hilal
6 gün önce
33

Kent kartıma online olarak para yüklememe rağmen yükleme gerçekleşmedi ve param çekildi. Para iadesi talep ediyorum.

Kent Karta Arılan Paranın Gözükmemesi

profile
Esmanur
1 hafta önce
-

Kredi kartımla Kent Kart'a Kastamonu'da para yükledim, parayı çekti ama karta yüklenmedi. Bunun bir çözümünü de yazmamışsınız, ne saçma bir uygulama yapıyorsunuz. Onca insan mağdur olmuş, dolmuşçulara sizin yüzünüzden fazla para veriyoruz. Saçma bir uygulama yüzünden biz neden sıkıntı çekiyoruz?

Kent Kart Online Dolum Sorunu

profile
Denis
1 hafta önce
1

Alanya Kent Kartı'na online olarak 100 lira yükledim ancak hâlâ geçmedi. Kaç gün oldu. Günlerdir nakit ödeme yapıyorum. Bu sorunu en kısa sürede dikkate alarak düzeltmenizi rica ediyorum. Teşekkürler.

Kentkart Adana Çalışmıyor

profile
Nur
1 hafta önce
16

Kent Kartıma yaklaşık 200 TL gibi bir ücret yükledim. Her gün düzenli kullandığım kartım bugün çalışmıyor. Acil dönüş yapılmasını istiyorum. Mağdur oldum. Kartımda hiçbir problem yok ve vizesi daha 1 yıl var. Kart numarası 01600-69084-4. Lütfen dönüş yapabilir misiniz?

Kentkart Adana Çalışmıyor

Kent Kart Boşuna Giden Biniş Bedeli

profile
Ömer
1 hafta önce
17

Farklı zamanlarda üç adet Adana Kent Kart'a otobüs biniş kartlarına 240 TL yükleme yaptım, fakat yatırılan tutarların hiçbiri bakiye olarak gözükmedi. Otobüs ve metroya binmeye gittiğimde hep yetersiz bakiye uyarısı alıyorum. Yatırdığım bakiyenin nerede olduğunu öğrenmek istiyorum.

Kent Kart Boşuna Giden Biniş Bedeli
3

Kent Kart Tek Seferlik İki Kişilik 160 Liramı

profile
Serap
1 hafta önce
14

İki tane Kent Kart aldık. 160 lira para aldı. Paramızı o kişiden geri alabilir miyiz, merak ediyorum. Normal fiyatları ne kadar? Beni bilgilendirir misiniz? Otele geri döndüğümde kişinin bayinin ismini yazacağım, lütfen bilgi verin. Bu adamın yaptığı haksızlık, bizden önce de turistler bilet almış.

Kent Kart Tek Seferlik İki Kişilik 160 Liramı

Marka Profili

Kent Kart bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Kent Kart henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Kentkart Türkiye'nin hangi illerinde geçerli?
Kentkart, İzmir başta olmak üzere Adana, Sivas, Muğla, Isparta, İnegöl, Manisa, Burdur, Mersin, Antakya, Alanya, Zonguldak, Niğde, Kastamonu, Lüleburgaz, Antalya, Kırklareli, Düzce, Osmaniye ve Mardin şehirlerinde kullanılmaktadır.
Kentkart'a para yükledim fakat bakiyem hala aynı görünüyor. Ne yapabilirim?
Yaşadığınız sorunla ilgili Kentkart müşteri hizmetleri hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu sayfa üzerinden de şikayet ve yorumlarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.
Kentkart müşteri hizmetlerinin numarası nedir?
444 98 44
Farklı bir sorum var.
Kentkart ile ilgili tüm şikayet ve yorumlarınızı Kentkart Şikayetvar sayfası aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Kentkart Hakkında

Bir akıllı kart sistemi olan Kentkart, toplu taşıma alanında kullanılmaktadır. Şirketin ilk olarak Ekim 1998'de geliştirmeye başladığı elektronik ücret toplama sistemi, Temmuz 1999'da İzmir Kentkart ile hayata geçmiştir. Aynı yıl Kentkart, Uluslararası Toplu Taşıma Birliği'ne üye olmuştur. 2000 yılının kasım ayında ise her sene Paris’te düzenlenen SESAMES ödüllerinde En iyi Toplu Taşıma Uygulaması ödülünü kazanmıştır. Daha sonra 2005 yılında Adana Kentkart projesini başlatan şirket, aynı yıl içerisinde dünyada bir ilke imza atmıştır. Elektronik Ücret Toplama ve Otomatik Araç Yönetim Sistemi’ni tek bir cihazda bir araya getirerek bu entegrasyonun uluslararası patentlerini almıştır. 2007 yılında ise Sivas Kentkart projesini başlatmış ve yine bir ilk olarak Kocaeli’de kredi kartları ve banka kartları ile ulaşım uygulamasını hayata geçirmiştir. Ertesi yıl Muğla'da da Kentkart uygulamasını başlattıktan sonra Makedonya - Üsküp, Suriye - Halep ve Ürdün - Amman akıllı ulaşım sistemlerini kurarak başarılarını uluslararası pazara taşımıştır. Yurtiçi ve yurtdışında faaliyetlerini genişletmeye devam eden şirket, günümüzde de yeni projeler üretmeyi sürdürmektedir.

Kentkart Hizmetleri ve Ürünleri

Kentkart'ın ulaşım alanında sunduğu pek çok ürün bulunmaktadır. Bunlardan ilki akıllı durak LCD panelleri. Araç içerisinde yolcuların bilgilendirilmesini amaçlayan bu ürünler, görüntü ve ses özellikleri sayesinde multimedya uygulamalarına uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra daimi kablosuz bağlantısı ile de çeşitli kaynaklardan hava tahmini, haberler ve hat durak bilgileri gibi farklı verileri toplayabilmektedir. Ayrıca otobüs, minibüs ve tramvay gibi farklı ulaşım araçlarında kullanılabilen QR validatörler de Kentkart ürünleri arasında yer almaktadır. Şirket, kart okuma sistemleri gibi ulaşım araçlarında önem taşıyan NVR kayıt cihazlarını da sunmaktadır. Bu cihazlar, araç içi kamera sistemleri, çoklu IP kamera girişi ile görüntü ve ses kaydı yapabilmeye imkan tanımaktadır. Bu sistemle birlikte kullanabileceğiniz IP kameraları da Kentkart tarafından sunulan ürünler arasında yer almaktadır. Ayrıca sürücü bilgisayarı, araç içi LCD panel ve el terminali gibi küçük boyutlardaki ürünlerin yanı sıra turnike validatör, kart dolum otomatı, hem dolum de kart satışı yapan otomat ve duraklar için akıllı LED paneller de ürünler arasında bulunmaktadır. Kentkart iletişim ağını üç farklı merkez üzerinden yürütmektedir. Bu merkezlerin biri İstanbul'da olmak üzere diğer ikisi Belgrad ve Afrika'da yer almaktadır.

Kentkart İletişim Hattı

Kentkart ürünleriyle ilgili yaşadığınız sorunları iletebileceğiniz bir iletişim hattı mevcut. Siz de 444 98 44 numaralı Kentkart müşteri hizmetleri hattı üzerinden öneri ve şikayetlerinizi markaya iletebilirsiniz. Ayrıca göndermeniz gereken belgeler veya yaşadığınız soruna dair iletebileceğiniz kayıtları [email protected] mail adresi yoluyla da Kentkart'a gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitesi üzerinden form doldurarak da markaya iletişim talebinde bulunabilirsiniz. Sık karşılaşılan Kentkart kayıp, online yükleme sorunu ve bakiye problemleriyle ilgili yorumlarınızı Kentkart Şikayetvar sayfası üzerinden de paylaşabilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarının yer aldığı bu sayfa üzerinden daha önce çözümlenen şikayetleri inceleyebilir ve farklı konulardaki yorumlara göz atabilirsiniz. Ayrıca Kentkart şikayetlerinizi ayrıntılı bir şekilde ele alabilir, yorumunuzu görsel ve belgelerle destekleyebilirsiniz.