JTI

JTI

%55 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%15 TEŞEKKÜR ORANI
79 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Hüdayi'nin Teşekkür Mesajı

Merhaba Konu hakkında hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim
19 Şubat

Pakette, 2 bandrol var ters paket açılmıyor. Aldığım bakkala götürdüm, bir şey olmaz diyor. Bunun hemen telafi edilmesini istiyorum. JTI'dan 15 senedir sigara içiyorum.

11 Şubat

Sigara yakıldıktan sonra sanki içinde kibrit ucunda yanan madde gibi yanmalar oluyor, bu rahatsız ediyor bunu açıklar mısınız?

08 Şubat

Winston slender mentollü kullanıyorum ilk tercih etmeye başladığım da damla sakızlı olarak beğenerek kullanıyordum ama şu an hiç memnun değilim. Ve artık kullanmamayı düşünüyorum tekrar eski haline getirilmesini istiyorum.

06 Şubat

Winston kutusundan siyah bant çıktı, ne demek bu anlamadım, açıklama bekliyorum.

05 Şubat

Bir karton sigara içerisinde tam 3 paket eksik sigarası olan paketler çıktı. Birincisi açıp bir şey olmaz dedim ama kartonda 2 paket daha var bu ne abi paketler kapalı bir şekilde duruyor ayıp bir paketi video …

30 Ocak

Camel Rework üretimi o kadar çeşit varken neden durdu? Bugüne kadar içtiğim en iyi Camel 'di. Şimdi köşe bucak kalan son sigaraları arıyoruz.

27 Ocak

Camel White sigarasının bazı paketlerinin içerisindeki bazı sigaralarda bilinmeyen bir madde bulunuyor. Bu madde ağızda kötü bir tat bırakıp uyuşukluğa ve baş dönmesine yol açıyor. İlk defa rastladığımda mentol…

24 Ocak

Camel brown sigarasını yıllardır içiyorum ancak son 2 haftadır aldığım paketlerden bir kaçında bildiğiniz tütün yerine odun gibi sap parçaları çıktı. En son aldığım paketteki salon halıma düştü ve söndürene kadar bildiğiniz mahvetti halıyı. Sigaranın kalitesi gayet düşü…

23 Ocak

Uzun süredir Monte Carlo sigarası kullanıyorum. 2 gündür aldığım sigara paketlerinin içinden sürekli kırık sigaralar çıkıyor.

18 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön