İlksen sonuçtan çok memnun
Çözüldü
İlksen
20 Şubat 20:46
2.644
İlksen Şikayetini Yayından Kaldırdı
Apple Online Store üzerinden w1495987152 numaralı siparişimle aldığım iPhone 17 Pro Max ürününün teslimatını 15 gün önce gerçekleştirdim. Ancak bu süre zarfında faturam tarafıma ulaşmadı. Hem e-posta hem de kargo yoluyla faturamın gönderilmesi için üç kez kayıt oluşturdum. Apple müşteri hizmetleriyl...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.9 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4832 mAh |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A19 Pro |
| Ekran Cözünürlügü | 1320x2868 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 18 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 48 MP |