Orçun sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Orçun
05 Nisan 12:57
380

İPhone 11 cihazımda kullandığım, a**********@icloud.com adresine bağlı iCloud hesabıma yaklaşık 2 gündür erişim sağlayamıyorum. Hesabımın erişimi engellenmiş durumda ve sistem doğrulama yapmadığını söylüyor, bu nedenle ne hesabıma girebiliyorum ne de içindeki bilgilere ulaşabiliyorum. Sorunun çözüm...
| Şarj | Lightning - USB Kablosu |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.1 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3110 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 60 fps |
| İşlemci (Chipset) | Apple A13 Bionic |
| Ekran Cözünürlügü | 828x1792 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |