Deprem destek listelerine hızlı erişin!
tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.4
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Instagram ile ilgili bir şikayetin mi var?

Instagram Kapatmak

5.106 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
  • 17 saat önce

“Sorunum çözüldüğü için teşekkür ederim”

Mustafa Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
390
4 gün önce

Instagram Hesabımı Geçici Olarak Kapatamıyorum

Instagram hesabımı geçici olarak kapatamıyorum. Her yolu denedim. Google'dan profilime girdim hesabıma girdim ve kapanmıyor ve hesabını geçici olarak kapatın yazısı da yazmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Rica ediyorum çok acil lütfen.

profile
256
4 gün önce

Instagram Hakkımda Yapılan  Asılsız Suçlama!

Instagram hakkımda asılsız suçlama ile hesabım kapatılmaya çalışılıyor. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Böyle saçmalık görmedim. Adımın böyle saçma şeylerle anılmasını istemiyorum. Böyle bir şey yok.

profile
1.073
4 gün önce

Instagram Hesabım Dolandırıcıların Eline Geçti

23:03:2023 tarihinde Instagram hesabım çalındı benim adıma şu an karalamalar olmakta ve hesap benim olduğu halde giriş yapamıyorum e postam ve numaram değiştirildi asıl kullanıcı olarak hesabıma ulaşamıyorum. Hesabımı geri alamıyorum kapatamıyorum da lütfen bana yardımcı olun!

  • profile
1 Destekçi
profile
419
4 gün önce

Instagram Hesabımın Haksız Yere Kapatılması

1***kullanıcı adlı hesabım 11.03.2023 tarihinde tahminimce Vilnius'a giderken paylaştığım bir ekran görüntüsü sebebiyle kapatıldı. Yapay zeka beni taklit olarak algıladı fakat ben anıyı etiketle paylaşamadığım için arkadaşımın hikayesinden ekran görüntüsü aldım. Zaten bakarsanız fotoğraftakilerden b...

  • profile
1 Destekçi
profile
605
5 gün önce

Instagram Üzerinden İftira

İ**** adlı şahıs Instagram hesabımı kullanarak kendisini rahatsız ettiğim iftirasında bulunmuş burada. Gerçek dışıdır, kendisini tanımıyorum bile, kendisinden şikayetçiyim. Kimdir hangi troldür tespit edilip Instagram hesabinin kapatılmasını istiyorum, çirkin gerçek dışı iftiralar atıyor. Yıl****08

profile
812
5 gün önce

Instagram 24 Saat Sonunda Hesabım Kapatıldı

Facebook hesabım ve Instagram hesabım birbirine bağlıydı fakat Facebook hesabım çalındı ve alan kişi mail adresimi de değiştirdiği için Instagram şüpheli işleme düştü daha sonrasın da benden telefon numaramı ve gelen kodu girmemi istedi ve bilgilerimi incelemek için 24 saat süre verdi ve 24 saatin s...

profile
1.608
5 gün önce

Instagram Hesap Çalınması Ve Dolandırma

Instagram hesabım çalın yapılan hiçbir şey bana aittir ve gereğinin yapılmasını istiyorum ve şikayet edilsin hesabım kapatılsın kerem_kuloğlu_hesabım ama ismi filan değiştirilmiş benim resmimle millete yazıyorlar ve dolandırıcılık yapılıyor benim resmimle milleti rahatsız ediyorlar.

profile
901
5 gün önce

Instagram Hesabı Askıya Alındı

Açtığım bütün hesaplar askıya alınıyor. Farklı numaralardan açarsam kapanmaz diyorum. Yine de askıya alınıyor neden? Napacağım basık düzelir bu durum acaba telefonla mı alakalı askıya alınıyor. Bütün hesaplar ne yapmam gerekiyor. Lütfen acil yardım Instagram kullanamıyorum.

profile
1.073
5 gün önce

Instagram Hesabım Çalındı

Instagram hesabım hacklendi ve herkese ben gibi yazıyor 50-60 kişi şikayet etmesine rağmen hesap kapatılmadı hesapta resim ve videolarım var lütfen yardım edin hesap kapatılsın.

  • profile
1 Destekçi
profile
536
6 gün önce

Instagram Hesabım Alındı Şifrem Ve Mail Adresimi Değiştirmişler

Y***n*** adlı Instagram hesabım alındı ve içerisinde 73 adet resmim ve öne çıkardığım birçok videom bulunmaktadır. Bu hesabın mutlaka kapatılmasını istiyorum. Kimliğini bilemediğim kişiler tarafından ele geçirildi. E-posta ve şifre değiştirildi. Hesabıma giremiyorum. Aldıkları andan itibaren hemen I...

profile
738
6 gün önce

Instagram Orijinal Hesabım Çalındı

A**melihaa kullanıcı adında Instagram hesabım çalınmıştır ve bir sürü insan bu hesap üzerinden mağdur edildi hesabın hemen kapatılmasını istiyorum. Gerekli tüm birimlere iletilmiştir birçok insan mağdur ediliyor böyle olaylardan dolayı gereği hemen yapılsın.

profile
356
6 gün önce

Instagram Hesabıma Giremiyorum

Z***adlı Instagram hesabım giremiyorum, yedek kodlarımı kaybettim ve Instagram'da telefon numaram dahil olmasına rağmen normal kod bir türlü gelmiyor kafayı yiyeceğim artık. Spam attırdım kapanmıyor da ya kapansın ya da bir şekilde girebileyim. Lütfen yardımcı olun bana.

profile
687
6 gün önce

Instagram Şahsi Hesabım Çalındı

Şahsi hesabım taklit edilip fotoğraflarım kopyalayıp yeni hesap açıp insanları dolandırıp hesaplarını çalıyorlar. Lütfen bir an önce kim olduğunu bulup sonra o hesabın kapatılmasını mağduriyetin giderilmesini insanların mağdur olmaması için rica ediyorum.

profile
1.505
1 hafta önce

Instagram Hesabımın Çalınması Ve Adıma Paylaşımları Yapılması

Ben ' 'v----- ' adlı Instagram hesabını kullanmaktaydım. 19.03.2023 tarihinde tarafıma Instagram mesaj yoluyla ismini hatırlayamadığım bir Instagram hesabından bir link gönderildi. Ben de linke gelen mesajdan dolayı linki tıkladım. Mesaj atan kişilerin yanıltıcı olduğunu düşünemedim. Gelen mesaj iç...

profile
408
1 hafta önce

Instagram'ım Hiçbir Gerekçe Gösterilmeden Kapandı

21.03.2023 tarihinde hesabım hiçbir gerekçe bulunmadan kapatıldı elimde bir kağıt ile fotoğraf çekip gönderilmem söylendi talimatları harfi harfine yerine getirmeme rağmen hesabım halen kapalı durumda. Mail adreslerine mail göndermeme rağmen herhangi bir feed back gelmedi şikayetçiyim.

profile
870
1 hafta önce

Instagram Adıma  Hesap Açılmış

Adıma hesap açıldı, hesabın kapatılmasını istiyorum. @47u***eğer hesap kapatılmazsa başka yollara baş vuracağım. Instagram kurucusu hesap ve beni taklit ediyor. En kısa zamanda hesabın kapatılmasını istiyorum. Eğer kapatılmasa savcılığa başvuracağım bilginiz olsun.

profile
739
1 hafta önce

Instagram Hesabıma Haksız Yere Kapatıldı

2 gün önce ortada hiçbir şey yokken sabah hesabıma giriş sağlayamadım. Bunun üzerine benden bilgilerinde fotoğrafımın olduğu selfie istenildi. Bunların hepsini yaptım talep oluşturdum ama halen hesabıma giriş sağlayamıyorum. Lütfen bir yetkilinin bana ulaşması ve bilgi vermesini istiyorum.

profile
624
3 gün önce
Rıdvan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör