Yeni Alınan Hoover Kurutma Makinesinin Kapak Düşmesi Garanti Kapsamı Reddi


Hoover ndph11a2tcbex17 11 kg çamaşır kurutma makinesini 27.11.2025 tarihinde Media Markt online mağazasından satın aldım. Makinenin su deposu kapağını...
Hoover 11 kg ısı pompalı kurutma makinesini yaklaşık 3 ay önce Forum Diyarbakır Media Markt mağazasından satın aldım. Bu kadar kısa sürede arıza yaşayacağımı hiç beklemezken, makine şu anda kurutma yapmıyor ve su haznesine su gelmiyor. Ürünü düzenli olarak talimatlara uygun şekilde kullanmama rağmen...
Hoover marka NDPH11A2TCBEXS17 model kurutma makinesini yaklaşık 9–10 ay önce Media Markt mağazasından satın aldım. Cihazın su haznesi o kadar ince ve dayanıksız bir plastik malzemeden yapılmış ki, çok da yüksek sayılmayacak bir mesafeden düşmesi sonucunda dış kısmında çatlak oluştu. Bu kadar yeni bi...

Hoover marka kurutma makinesini yaklaşık 7 ay önce İzmir/Bergama Evkur mağazasından satın aldım. Makineyi aldığım ilk günden beri programda yazan süre...

Hoover marka iki adet kurutma makinesini 28 Kasım Cuma günü saat 13.30 civarında İstanbul Optimum AVM Göztepe Media Markt mağazasından satın aldım. Ür...

Bir online satış mağazası üzerinden Hoover marka çamaşır kurutma makinesi almaya karar verdim. Bu makinenin ayakkabı kurutma özelliği olduğunu duydum ve tedarikçi firmaya ürün paketinin içinde ayakkabı kurutma aparatının olup olmadığını sordum. Bana, aparatın olmadığını ve ayrıca satıldığını söyledi...
| Derinlik | 585 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Kurutma Kapasitesi | 11 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |