Okan sonuçtan memnun
Çözüldü

Okan
17 Mart 14:28
1.489
Okan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Hepsiburada üzerinden satın aldığım Haier HW100-B14979-S model çamaşır makinesinin kurulumu için 27 Ekim'de servise başvuru yaptım. Çalışan bir aile o...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 530 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 69 dB |
| Motor Türü | Direct Motion |
| Su Tüketimi | 51 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 14 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |