full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0.8/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like %6

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %6

  Çözülen Şikayet Oranı

Hadi Bilgi Yarışması Rozetleri

nobadge
Hadi Bilgi Yarışması Hiçbir Rozet Kazanamadı!

Hadi Bilgi YarışmasıÇözülen Son Şikayetler Tüm Çözülen Şikayetlere Git /right-arrow

Kazandığım ödülü 1 yıldır hesabıma yatırmadılar. Yok hesap numarası yok FastPay hepsini yaptım. Oyalamaktan başka işleri yok. Tam bir rezillik. 30 lira için uğraştığıma değmez ama sinir oldum. Turkcell böyle bir yarışma ile adını lekelemekten öte gidemez.Devamını oku

 • - Görüntüleme

1 buçuk ay önce hadiden tamamladığım 20 TL yi FastPay hesabıma aktardım ama hala daha da para hesabıma yatırılmadı yatırılacağı söylenen süreyi 1 ay geçti emeğimle kazandığım bu parayı en kısa zamanda yatırı. Sürekli insanlarda bu şikayetleri görüyorum.Devamını oku

 • - Görüntüleme

Hadi oynadım ve kazandım. Kazandığım para 3.77 TL idi , fakat bir kampanyadan o para 10 TL olarak FastPay hesabıma yatacaktı. Kaç haftadır bekliyorum yatmadı. Hadi'deki kullanıcı adım: e**.Devamını oku

 • - Görüntüleme

FastPay yükleyin dediler yükledik, denilenleri sırasıyla yaptık ama 3 haftadır halen para transferi gerçekleştirilmedi. Kazandığım miktarda aylar öncesinde kazandığım para. Hadiyi çok uzun bir sure kullanmadığımdan fast payden geç haberim oldu. En azından bir yol bulmuşlar para transferi yaparlar ar...Devamını oku

 • - Görüntüleme

Hadi Bilgi Yarışması Hakkında

Hadi Bilgi Yarışması; Türkiye’nin ilk canlı para ödüllü mobil bilgi yarışmasıdır. Piyasaya sunulduğu ilk günden beri yoğun bir ilgiyle karşılaşan Hadi canlı bilgi yarışması, kitlesini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Hem eğlendirici hem de kazandırıcı bir yarışma olan Hadi’de herkese uygun bir yarışma seçeneği bulunmaktadır. Spor, müzik, futbol, film, magazin, kolay Hadi, zor Hadi, orta şekerli Hadi gibi hem farklı alanlarla ilgili hem de farklı zorluklarda yarışmalar düzenlenmektedir. Hadi Bilgi Yarışması, piyasaya sunulduğu günden bugüne kullanıcılarına milyonlarca TL ödül dağıtmıştır. Bu rakam ve Hadi kullanıcı kitlesi her geçen gün daha da artmaktadır. Eğer sıradaki ödülün sahibi olmak istiyorsanız Hadi Bilgi Yarışması uygulamasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Canlı bir yarışma olan Hadi, interaktif ortamda gerçekleştirilir ve yalnızca günün belli saatlerinde oynanabilir.

Hadi Nasıl Oynanır?

Hadi Bilgi Yarışması’nı oynamak son derece kolaydır. Hadi’yi indirdikten sonra ilgi duyduğunuz kategorilerdeki yarışmaların gün ve saatini öğrenerek o saatte uygulamayı açıp oynamaya başlayabilirsiniz. Gün ve saati öğrenmek için ana sayfada “Hadi” logosunun altında yer alan menüdeki butona tıklamanız yeterlidir. Burada yarışma yayın akışları sıralanacaktır. Buradan tarihi takip ederek uygulamada online olmanız yarışmaya başlamak için tek koşuldur. Ayrıca Hadi, joker konusunda da oldukça bonkör bir uygulamadır. Yarışırken yanlış cevap vermeniz durumunda eğer varsa jokerinizi kullanarak yarışmaya devam edebilirsiniz. Hadi Bilgi Yarışması joker kodları kazanmak için bir arkadaşınızı Hadi’ye davet edebilirsiniz. Arkadaşınız bu daveti kabul ettiğinde size +1 joker kazandırır. Ayrıca Hadi’yi sosyal medya hesapları üzerinden takip ederek sürpriz jokerler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Hadi’nin tam saatinde online olduğunuzda, sorulan soruların yanıtlamaya başlayarak oyuna dahil olabilirsiniz. O yarışmadaki tüm sorula doğru yanıt verdiğinizde günün para ödülünü, sizin gibi tüm soruları doğru cevaplayan kişilerle eşit olarak paylaşırsınız. Mevcut tutar direkt olarak Hadi hesabınıza aktarılır. Hadi Bilgi yarışması güvenilir mi diye merak ediyor ve yarışmayla ilgili daha fazla fikir edinmek istiyorsanız sayfamızda yer alan Hadi kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması İletişim Bilgileri Nelerdir?

Hadi Bilgi Yarışması ile ilgili daha fazla bilgi almak, aklınıza takılan konular hakkında soru sormak isterseniz iletişim kanallarını kullanarak müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Hadi Bilgi Yarışması iletişim kanalları arasında; müşteri hizmetleri numarasını arama ya da canlı destek hattından yardım alma seçenekleri yer almaktadır. Hadi Bilgi Yarışması sponsoru Turkcell olduğu için operatörün mobil uygulaması olan Turkcell Hesabım üzerinden “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak, iletişim kurabilirsiniz. Hadi Bilgi Yarışması şikayet ve yorumlarınız varsa ise sayfamız üzerinden yayınlayarak hem marka hem de diğer tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Hadi Bilgi Yarışması iletişim bilgileri nelerdir? right-arrow

  Hadi Bilgi Yarışması sponsoru Turkcell olduğu için operatörün mobil uygulaması olan Turkcell Hesabım üzerinden “Canlı Yardım” bölümünü kullanarak ya da 0 532 00 00 no’lu telefonu arayarak iletişim kurabilirsiniz.

 • Hadi Bilgi Yarışması güvenilir mi? right-arrow

  Hadi Bilgi yarışması güvenilir mi diye merak ediyor ve yarışmayla ilgili daha fazla fikir edinmek istiyorsanız buraya tıklayarak Şikayetvar’da yer alan Hadi kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Hadi Bilgi Yarışması’na nasıl kayıt olunur? right-arrow

  Hadi oynamak için uygulamayı indirmeniz ve yarışmanın saatinde uygulamada online olmanız yeterlidir.

 • Hadi Bilgi Yarışması saat kaçta? right-arrow

  Gün ve saati öğrenmek için ana sayfada “Hadi” logosunun altında yer alan menüdeki butona tıklamanız yeterlidir.

 • Hadi Bilgi Yarışması ile ilgili daha farklı bir sorum var. right-arrow

  Hadi Bilgi Yarışması hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.