
Sıfır Aldığım Bulaşık Makinesi Hasarlı Çıktı, Değişim Talebim Reddedildi
Teslimat Ve Kurulum Gecikmesi Mağduriyet Yarattı
Media Markt’tan Grundig gpdf 5711 model bulaşık makinesi aldım. Ürünün 4. Gün teslim edilip kurulacağı söylenmişti. Ancak servis, cihazı almadan servise çıktığını belirtti ve teslimat ile kurulum gerçekleşmedi. Sipariş numaram: 40044829. Teslimat ve kurulumun yapılacağı adres Denizli Bozkurt ilçesi....
Kurulum Randevusu Aksadı, Müşteri Hizmetlerinden Çözüm Alamadım
Grundig marka bulaşık makinemin kurulumu için Aydın Kuşadası’ndaki adresime teknik servis talebinde bulundum. Teslimat tarihi ve saatini özellikle belirtmeme rağmen, servis farklı bir gün ve saat aralığı için bilgilendirme mesajları gönderdi. Sonrasında ise akşama kadar bekletildim ve gün sonunda te...
Grundig Arçelik Servis Randevusu Karmaşası Ve İade Süreci

Antalya kepezde oturmaktayım. Grundig bulaşık makinesi aldım. Kurulum için Arçelik bana link attı. Linkten uygun gün ve saatte randevumu ayarladım ama servis biz o saatlerde çalışmıyoruz dedi. Yani servis ve Arçelik Genel Müdürlüğü birbirinden bağımsız randevu saatleri veriyor. Ve servis bana benim ...
Sıfır Grundig Bulaşık Makinesi Mağduriyeti😞
19/08 de Media Markt den Grundig bulaşık makinesi aldık. 21/08 kurulum oldu. 2 gün kullandım. 24/08 de makine bozuldu. İçinde bulaşıklar kaldı. 26/08 de servis geldi. Sıfır ürünün kartlarının yandığını söyledi. Akım koruma priz de kullanıyoruz. Ürün hala inceleniyor. Sorunum bir an evvel çözülmesini...
Grundig Kategorileri
- Blender 47
- Blender Seti 39
- Bulaşık Makinesi 332
- Buzdolabı 336
- Çamaşır Makinesi 546
- Çay Makinesi 227
- Derin Dondurucu 31
- Dikey Süpürge 556
- Espresso Makinesi 123
- Hoparlör 57
- Kahve Makinesi 388
- Klima 127
- Kurutma Makinesi 399
- Laptop 16
- Mutfak Robotu 6
- Robot Süpürge 366
- Rondo 12
- Saç Düzleştirici 189
- Saç Düzleştirici Tarak 20
- Saç Kurutma Makinesi 53
- Soundbar 23
- Süpürge 103
- Tartı 23
- Televizyon 2.217
- Tıraş Makinesi 39
- Tost Makinesi 80
- Uydu Alıcısı 9
- Ütü 34
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.94 kWh |
| Program Sayısı | 5 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Kurutma Performansı | E |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A |
| Parlatıcı Göstergesi | |




