Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Gold_selections (Instagram)

Şikayet Yaz
Şikayetler
5 Şikayet (Son 1 yıl)
Gold_selections (Instagram)
Şikayet Yaz

Gold_selections (Instagram) Ürün İşe Yaramadı

profile
Çiğdem
3 hafta önce
378

Ürün, anlatıldığı gibi değildi; kesinlikle memnun kalınmazsa para iadesi yapılacağı söylenmesine rağmen, asla dönüş yapılmadı. Ürün hiçbir şekilde işe yaramadı, aksine vücudum su topladı ve kilo aldım. Aslında 'Şikayetvar' daki yorumları görmüştüm ama onların sayfası olmadığını, bir sürü onlar adına...

1

Gold_selections (Instagram) Altın Kapsül Sayfası Yorumları Siliyor Ve İade Yapmıyor

profile
Güneş
11 Ekim 2023
7.330

Ürün aldım 2 kilo verdim. Sadece ve yazdım. Onlara ve yorum yaptım sayfalarına ben. Memnun kalmadım diye ısrarla yorumu sildiler iyi olan yorumları üstte tutuyorlar ki millet alsın gerçekten hakkımı helal etmiyorum. Sonra yazınca neden yorum silindi diye yanlış bilgi veriyorsunuz diye hata yaptım.

Gold_selections (Instagram) 600 TL Paramı İade Etmediler

profile
Zeynep
16 Nisan 2023
26.922

Altın kapsül adı altında satılan ürün tamamen boş vaatlerde bulundu. Sonuç alamazsanız paranız iade denildi. İade etmek istedim muhatap bulamadım üstüne bir sürü tehdit edildim avukata veriyoruz sizi diye. Inst ve Facebook sayfalarında yorum yaptım. Inst sayfasını anında kapattılar, sonrada işte teh...

Gold_selections (Instagram) Hiçbir İşe Yaramıyor

profile
Ketayi
03 Nisan 2023
28.360

Altın kapsül vip zayıflama kapsülü aldım hiçbir işe yaramadı. Ben aldım kullandım hiçbir işe yaramıyor. Mesajlara cevap vermiyorlar telefonları açmıyorlar. 3 katı iade diye yazıyorlar fakat verdiğimiz parayı bile geri iade etmiyorlar.

Gold_selections (Instagram) Altın Kapsül Vip Zayıflama Kapsülü

profile
Fikriye
17 Şubat 2023
32.060

Altın kapsül vip zayıflama kapsülü aldım hiçbir işe yaramadı çarpıntı yaptı yığılıp kaldım ,iade garantili diye satıyorlar ama cevap veren yok iade etmek isteyince. H**Ş*** adındaki şahıs Facebook adresimi bulmuş seni herkese benden para istiyor diye rezil ederim yarım saat mesafedeyim evine gelir ...

Gold_selections (Instagram) İade Kabul Etmiyor

profile
Parodi
02 Şubat 2023
20.638

Yanlış ürün gönderip şu an iade kabul edemiyoruz dediler⁉️⁉️ Instagram üzerinde Gold_Selections adıyla, memnun kalmazsanız paranızın 3 katı iade yalanıyla satış yapan hesap bana yanlış ürün gönderip iade kabul edemiyoruz dedi. Hem faturasız ürün yolluyor, hem de kendi hatalarını telafi etmiyorlar.

1

Gold_selections (Instagram) Adlı Zayıflama Hapı

profile
Deniz
16 Eylül 2021
26.084

Gold_selections adlı Instagram kullanıcısından 299 lira ödeyerek zayıflama ürünü aldım. Ürünü kullanmaya başlayalı 4 gün olmuştu tartıldım 1 kg 400 gram aldığımı gördüm. Hemen satıcıya resimlerle durumu ilettim. 10 güne kadar denemem gerektiğini söyledi bugün 7. Günüm ve ben toplamda bu yedi gün içi...

Gold_selections (Instagram) Adlı Zayıflama Hapı
Gold_selections (Instagram) Adlı Zayıflama Hapı
1

Gold_selections (Instagram) İsimli Hesabın Zayıflama Hapı Satışları

profile
Ebru
28 Haziran 2021
21.968

Instagram'da Gold_selections hesabı beni yanılttı. İade garantisi yok engelliyor bir de küfür ediyor tüm yazılar elimde mahkemeye vereceğim. Sahte ürün satıyorlar. Tamamen art niyetli bir site. Kargodan adreslerini buldurup mahkemeye vereceğiz. Ölümden döndüm.

Gold_selections (Instagram) İsimli Hesabın Zayıflama Hapı Satışları
1

Gold_selections (Instagram) İşe Yaramadı,Param Boşa Gitti

profile
Firdevs
29 Nisan 2021
39.276

Gold kapsül hap ve gece çayı aldım. Hiçbir işe yaramadı o kadar param da boşa gitti. 3 gün kullanın memnun olmazsanız iade var dedikleri halde iade kabul etmiyorlar. Asla karşımda muhatap biri bulamıyorum. Mesajlara bakmıyorlar. Hakkımı paramı geri almak istiyorum.

Gold_selections (Instagram) İşe Yaramadı,Param Boşa Gitti
Toplam 11 Şikayet

Marka Profili

Gold_selections (Instagram) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Gold_selections (Instagram) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.