Findeks Şikayetleri

(212 şikayet)
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası'nda borcum olmamasına rağmen 2yıldır borcunu kapattığım KMH hesabı hala Findeks kredi notumda aktif gözüküyor ve kredi notumu etkiliyor. Ziraat Bankası'na ulaşamıyorum. Acilen çözümünü istiyorum.

14 Şubat
Evkur Alışveriş

Evkur'dan aldığım cep telefonunu 10 taksite böldürdüm, her ay gününden önce ödememi yaptım, fakat Findeks risk raporuma baktığımda 3 ay 1 dönem, 1 ay da 2 dönem gecikme görülüyor. Ya legal yollarla kandırılıyor…

14 Şubat
Fibabanka

Vatan Bilgisayar'a telefon kredisinden yararlanmak için gittim fakat telefon numarama onay mesajı gelmesine rağmen orada sisteme giriş yaptıklarında numaramın güncel olmadığı söylendi. Vatan Bilgisayar çalıştığ…

14 Şubat
İş Bankası

İş Bankası'na olan borçlarımı kapatmama rağmen Findeks raporumda borcumun halen açık olduğu görülmektedir. Borcumun güncellenmesini ve KKB raporumun oluşması için ilgili birime gönderilmesini rica ediyorum.

13 Şubat

Gökşin'in Teşekkür Mesajı

Garanti Bankası Temsilcisi teşekkür ederim
13 Şubat
Denizbank

Denizbank'a olan borçlarımı kapatmama rağmen Findeks raporumda borcumun halen açık olduğu görülmektedir. Borcumun güncellenmesini ve KKB raporumun oluşması için ilgili birime gönderilmesini rica ediyorum.

13 Şubat
QNB Finansbank

İlgili bankalara olan borçlarımı kapatmama rağmen Findeks raporumda borcumun halen açık olduğu görülmektedir. Borcumun güncellenmesini ve KKB raporumun oluşması için ilgili birime gönderilmesini rica ediyorum.

13 Şubat
İnteraktif Kredi

İnteraktif verdiği sözleri tutmuyorlar, sizi ikna etmesine uğraşması 49 TL'yi sizden alana kadar. Sonra o danışmanlara bir daha işiniz yok. KKB'niz düşükse bankalarla da sorununuz yoksa krediyi hallediyorlar ta…

08 Şubat
Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

07 Şubat
ING Bank

Daha önce ING Bank' tan kullanmış olduğum ve kapattığım ihtiyaç kredisinin almış olduğum Findeks raporumda gecikme olarak göründüğü ve sildiremem..

05 Şubat

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön