16.500 TL’lik Servis Sonrası Metal Vuruntu Ve Kapı Yönü Değişimi Gecikmesi Çözüm Bekliyor

Electrolux LNT7ME46X2 model buzdolabımız sürekli su biriktirdiği için 06 Aralık 2025 tarihinde Üsküdar/İstanbul’da bulunan Karen Elk. Ev. Alt. Electro...

Electrolux LNT7ME46X2 model buzdolabımız sürekli su biriktirdiği için 06 Aralık 2025 tarihinde Üsküdar/İstanbul’da bulunan Karen Elk. Ev. Alt. Electro...

Electrolux Buzdolabı Arızası hakkında Şikayet Electrolux marka buzdolabımız geçtiğimiz hafta bozuldu. 12 Temmuz Cuma günü Ümraniye'deki Yiğit Teknik yetkili servisi evimize gelerek inceleme yaptı. Ancak teknisyen, motorun arızalı olduğunu tespit edemedi ve farklı bir arıza sebebi belirterek 2 gün b...
Yaklaşık bir yıl önce aldığım buzdolabımın motorundan son 2-3 aydır ses geliyordu. 1 Temmuz'da servisi arayıp kayıt oluşturdum ve kimse gelmedi. Daha sonra arayıp sorduğumda, sizi arayıp ulaşamadıkları için iptal ettiklerini söylediler ancak beni kimse aramamıştı. Daha sonra ikinci defa kayıt oluştu...
| Boy | 1920 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 712 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 481 lt |
| Gürültü Düzeyi | 43 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 137 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |