Satın Alma Anındaki 6 Yıllık Garanti Kurulum Gecikmesiyle Yarıya İndirildi

Manisa Şehzadeler ilçesindeki Daikin yetkili bayisinden Sensira 14000 BTU klima satın aldım. Ödememi 28 Mart Cumartesi günü yaptım, faturam 30 Mart ta...

Manisa Şehzadeler ilçesindeki Daikin yetkili bayisinden Sensira 14000 BTU klima satın aldım. Ödememi 28 Mart Cumartesi günü yaptım, faturam 30 Mart ta...

Daikin klimamız geleli 2 günü geçti, ne servis ne müşteri hizmetleri ile iletişime geçemiyorum. Servis kaydı için form dolduruyorum sitede fakat hiçbir onay SMS ya da maili gelmiyor. Müşteri hizmetlerini arayınca sesli kayıt oluşturuyorum yine bir onay bilgisi yok. Arhavi/Artvin'de yapılacak kurulum...

Daikin klima internet üzerinden alımını yaptım, kargom 1 gün içerisinde geldi. Buraya kadar her şey güzel iken, kurulum için servisi aradığımda tam 21 gün sonrasına randevu verdiler. Kocaeli Çayırova'da oturuyorum. Aldığıma bin pişmanım.
Daikin klima aldım kurulum için 15 gün sonrasına randevu verdi yetkili servis. Böyle bir kurumsal firmanın bu kadar yavaş çalışması çok kötü bir durum. Açıklamaları yoğunluk olduğundan dolayı bu şekilde olması diye belirttiler. Fakat siz yaz aylarında yoğunluk olduğunu biliyorsunuz ona göre aksiyon ...
| Derinlik | 225 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 770 mm |
| Filtreleme | Hava Filtresi |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 286 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 15.700 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 14.700 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.24 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.27 kW |