Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Blog

Her Kararın Arkasında Şikayetvar

Makaleler

Şikayetvar ödülleri

17 Mart 15:43

8. A.C.E. Awards sahiplerini buldu!

Müşteri memnuniyeti alanında 60 farklı kategoride toplam 113 markanın dereceye girdiği 8. Achievement In Customer Excellence (#ACEAwards) ödülleri sahiplerini buldu.

read_more

Şikayetvar ödülleri

09 Mart 2022 09:19

Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 96 markayı ödüllendirdi

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen A.C.E Awards (Achievement in Customer Excellence) 8 Mart Salı günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Kusursuz müşteri deneyimini yaşatan 57 sektörden 96 markanın ödüllerine kavuştuğu görkemli gecede davetliler unutulmaz anlar yaşadı.

read_more

Şikayetvar ödülleri

01 Temmuz 2021 17:47

Şikayetvar 6. A.C.E. Awards’ta müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar ödüllendirildi

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini en kapsamlı ve uçtan uca ölçen platformu Şikayetvar tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen A.C.E Awards (Achievement in Customer Excellence) 21 Haziran Pazartesi günü Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Müşteri deneyimini en iyi yaşatan markalar Şikayetvar A.C.E Awards’ta ödüllerine kavuştu.

read_more

Şikayetvar ödülleri

09 Mart 2020 23:03

5. A.C.E Awards Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Türkiye’nin ilk ve tek müşteri memnuniyetini ölçen platformu Sikayetvar.com olarak düzenlediğimiz, 5. A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri” (Achievement in Customer Excellence) 6 Mart Cuma günü, Ankara J.W. Marriott Hotel’de gerçekleşen görkemli gecede sahiplerini buldu.

read_more

Şikayetvar ödülleri

09 Mart 2018 20:03

A.C.E. Awards 2018 Başarı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği ŞikayetVar A.C.E Awards 2018 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri; sahiplerini buldu.

read_more

Şikayetvar ödülleri

01 Şubat 2018 17:02

A.L.F.A. Awards 2014

Günümüzde yeni nesil tüketiciler memnuniyetsizliklerini bildirmek için birçok yola başvuruyor. Bunlardan biri de ŞikayetVar platformu… ŞikayetVar müşterilerin seslerini duyurmalarını sağlıyor, firmaların ise performans değerlendirmelerine katkıda bulunuyor. Böylece ŞikayetVar firma ile tüketici arasında bir köprü oluşturup şikayetin memnuniyete dönüştürülmesinde ve müşteri sadakatinin arttırılmasında önemli bir güç oluşturuyor.

read_more