Beko Bulaşık Makinesi: Kalite Kontrol Fiyaskosu


-Beko mağduru- 21.07.2023 tarihinde Beko BM 6046 Bc beyaz cam bulaşık makinesi satın aldım. 11.08.2023 tarihinde bulaşık makinesinin kurulumunu yapmaya geldiklerinde alt kapağı kırık geldi. Bir süre sonra onu değiştirmek için geldiler fakat alt kapağı bu seferde tam oturmadığı bulaşık makinesini açı...

Beko'dan 13.01.2025 tarihinde BM 6046 kodlu bulaşık makinesi sipariş ettik. Ertesi gün hasarlı kırık ürün teslim ettiler ve servis tutanak tuttu değişim için. 6 gün sonra yeni makine getirdiler ama benim aldığım değil. Getirenler bile şaşırdı yanlış zannettiler. Sonra bize üretimden kalkan makineyi...

Beko 6046 bulaşık makinesi alttaki üç kollu, altı-yedi ay sonra yerinden oynamaya başladı. Servis geldi, taktı ve bir hafta sonra tekrar pervane çarpmaya başlayınca, servis garanti kapsamında parçayı değiştirdi. Şimdi yine yerinden oynuyor, çünkü pervanenin takıldığı yer tamamen deforme olmuş. Tekra...
11.12.2023 tarihinde 6046 BM model bulaşık makinesi satın aldım ve ek garanti hizmeti de aldım. Ürünün stokta olduğu söylendi ancak iki gün sonra bana bir üst modelin olduğu belirtildi. Bu model teslim edildiğinde yan kısmında bir darbe tespit edildi ve değişim yapılacağı söylendi. On beş gün sonra ...


3 ay önce Beko BM 6046 bc bulaşık makinesi aldım ürünün dış kapağında sorun olduğu için değişim verdiler. Bu sefer 6047 olan ürünü yolladılar. Bu seferde bulaşık makinesinin içi hep ıslak kalıyor. Kurutma yapmıyor bununla alakalı müşteri hizmetlerini aradım servis geldi. Bana dediği bulaşık makinesi...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.85 kWh |
| Program Sayısı | 6 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |