15 Şubat 2013 #1634707

Yurtiçi Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Tek bir gönderim yok ki Yurtiçi Kargo ile yollanmış olsun ve sonunda sinir krizleri yaşamayayım! Sonuncusu 12 Şubatta 201668932466 no.lu gönderimde yaşadım. 15'i sabahı hala alıcıya ulaşmayınca aradım. Şelale (Manavgat) şubesinin çalışanları zaten ayrı bir alem. Gönderim 13.de teslimata gitmiş söylediklerine göre, ama kimsenin haberi yok. "Bu kişi oranın şefi değil mi? Nasıl haber vermiyor çalışanları" diye beni azarladı şube görevlisi S. A.


Saat sabah 10.30 olmasına rağmen, Manavgat gibi bir avuçluk yerde üstelik, bugün teslim edemezlermiş, kusura bakmayacakmışım. Alıcı da yerinde olsaymış. Nereye ,istersem şikayet edecekmişim. Hizmet anlayışı olmaz, üslup, saygı hiç mi olmaz ya!

Tuğba 24 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Şubat 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Tuğba16 Şubat 2013

    Salı günü göndermiş olduğum paketim cuma günü hala teslim edilmedi. Önce Şelale şubesini, ardından Akdeniz Bölge Müdürlüğünü aradım. Sabah saat 10:30 olmasına ve ısrarla önemli olduğunu belirtmeme rağmen bana "araç çıktı, personelimiz az, bugün oraya teslimatımız yok, yarına kalacak" dediler. Daha sonra öğrendim ki aynı alıcıya internetten sipariş ettiği bir paketi teslim etmişler. Hani o tarafa teslimatınız yoktu bugün? Aynı araçta, aynı kurye, aynı adresteki aynı kişiye ikinci paketini neden teslim etmiyor? Keyfiliğin bu kadarına pes diyorum sadece!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön