Deprem destek listelerine hızlı erişin!

YEA Online

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
YEA Online ile ilgili bir şikayetin mi var?
36 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
348
1 hafta önce

YEA Online Yea Young Executive Academy Eğitim Videoları Açılmama Sorunu

YEA'ya 4+1 paketini alarak ikinci dönemde kayıt oldum ama geçtiğimiz 2 haftada okul nedeniyle eğitimlere katılamadım. Bu yüzden derslerin kayıtlarını izlemeyi planlamıştım ama derslerin kayıtları bir türlü açılmıyor. Siteye giriyorum ama kayıtlar asla açılmıyor. Video açılmıyorsa buraya tıklayın yaz...

profile
5.882
2 hafta önce

YEA Online Kurs Alınır Mı?

Yea online den kurs almalı mıyım 1 kurs 170 TL şikayetlere baktığımda fazla fazla şikayet var sertifika verilmiyor filan doğru mudur? Çünkü uzun dönem sürem bir kursmuş neler tavsiye edersiniz lütfen yazmanızı şiddetle istiyorum. Cevaplarınızı bekliyor olacağım

profile
7.943
23 Ocak

YEA Online Eğitim Videolarının Platformda İzlenebilme Süresi

Videoları süresiz izleyebilmeliyiz. Başka bir platform üzerinden veya en azından 1 sene süre verilmeli. 1 hafta içerisinde herkesin bu kadar vakti olmayabiliyor. Buna dikkat edilmeli. ASKİ takdirde izleyemediğim ve güzel diyemeyeceğim bir eğitim olacak.

  • profile
1 Destekçi
profile
3
19 Aralık 2022

YEA Online İade Talebime Yanıt Alamıyorum

Yea akademide bir insana ulaşamamak gerçekten büyük bir sorun. Ücret iadesiyle ilgili talebim görmezden geliniyor. Sitelerine kaç sefer yazdım asla dönüş yok. Keşke buraya taşınmasaydı bu konu. Lütfen benimle acilen iletişime geçer misiniz? Ücret iadesi talep ediyorum.

profile
20
19 Aralık 2022

YEA Online Young Executive Academy

Online eğitim canlı ders dediler. Video dersleri ile sistemime yükleme yaptılar. Dalga geçer gibi canlı derse ulaşamayınca takvimi kontrol edin dediler. Öğrenci girişinde zaten çok panel yok. Ünlüleri reklama koyma sebepleri anlaşılıyor. Eğitimin içinden gelen biri olarak paranıza yazık etmeyin.

YEA Online Young Executive Academy
profile
15
12 Aralık 2022

YEA Online 4+1 Eğitimin İptali Ve Ücret İadesi

4+1 eğitim aldım fakat eğitimler beklediğim gibi olmadığı için iptal etmek istiyorum. 15 gün dolmadan ücret iadesi yapılabileceği söylendi ama tam açıklama ve geri dönüş sağlanmıyor. 15 gün süresi dolmadan geri dönüş ve ücretimin iadesini talep ediyorum.

profile
39
05 Aralık 2022

YEA Online Para İadesi Yapılmasını İstiyorum

Ürünü satin aldım kullanıcı adı ve şifre gönderilmeden iptal edip paramın geri iade edilmesini istiyorum yurtta kaldığım için internet yetersizliği ve derslerimin yoğunluğundan dolayı derslere giremeyeceğim belirterek paramın bana geri iade edilmesini arz ederim.

profile
401
01 Aralık 2022

YEA Online Yea Academy İptal

KYK'da kaldığım için hem internet yetersizliği hem derslerimin yoğunluğundan ötürü katılamıyorum. 4+1 eğitim almıştım ve 1 ay geçti ama sorunumu çözemedim. Bende 1 aylık ücret kesintim ile iptal ettirmek istiyorum ama bir dönüş alamıyorum. Lütfen yardımcı olunuz.

  • profile
1 Destekçi
profile
278
27 Kasım 2022

YEA Online Eğitim Videolarına Erişim Süresi

Yea online eğitimlerine ders ve sınav programımın yoğunluğu nedeniyle katılamıyorum. Eğitim videolarına her zaman ulaşabileceğimi düşünerek eğitimi satın almıştım. Ancak kasımdan sonraki videoların bir hafta içerisinde silineceği yazıyor. Bu sürenin uzatılmasını istiyorum. Sınav haftamdayım eski vid...

profile
141
16 Kasım 2022

Yea Online Üyelik İptali Sorunu

Yea üyeliğimin iptalinin yapılmasını ve ödememi geri istiyorum. Herhangi bir numara da göremedim. Mail attım ama tam olarak dönüş de alamadım. İş saatlerimden kaynaklı katılamıyorum bu yüzden iptal etmek istiyorum.Mail adresinize mailimi de attım.

profile
139
16 Kasım 2022

YEA Online Üyelik İptali Ve Ücret İadesi Talebim Kabul Edilmiyor

Yea Akademiye yaptırdığım kaydı iptal etmek istiyorum. Ancak yea Akademi henüz eğitimler başlamadan önce bildirdiğim üyelik iptal talebimi görmezden geliyor. İadeye yanaşmıyor. Üyeliğimin iptal edilmesinin ve üyelik ücretimin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

profile
Muhammet'in Teşekkür Mesajı

“Badiworks ilgilenip sorunu çözdü. Teşekkürler.”

Muhammet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2.082
23 Eylül 2022

YEA Online İrtibata Geçememe Sebebiyle

Geçen yıl bir eğitim aldım ve bazı yanlışlıklardan dolayı giremedim. Sonrasında bu yıla erteledim eğitimi fakat benim bu yıl ki ders programım çok yoğun olduğu için eğitime katılamayacağım. İptal edip geri ödeme almak istiyorum fakat bir türlü ulaşamadım kendilerine. En kısa zaman dönüş sağlayabilir...

profile
3.052
13 Eylül 2022
profile
Fatmanur sonuçtan memnun

YEA Online Yea Akademi Ödeme İşlemi

Yea akademiye başvuru yaparken ödeme işlemi kısmında aylık 75 TL taksitlendirme seçeneğini seçmeme rağmen 450 TL tek çekim şeklinde alınmış. Bu konuda...

profile
3.520
11 Haziran 2022

YEA Online Başarı Sertifikasının Yollanmaması

Merhaba, 5.06.22 tarihinde Young Executive Academy tarafından dönem sonu sınavında başarılı olduğum için Başarı sertifikası almaya hak kazandığım ve ödeme yapmam takdirinde kısa süre içerisinde mail adresim yoluyla sertifikanın bana gönderileceği bildirildi. Ödememi yapmış olmama rağmen hiçbir şekil...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
4.210
07 Haziran 2022

YEA Online Yea Akademi Sertifikamı Göndermiyor.

Yea Akademi ekibi sertifika kazandığıma dair bir mesaj gönderip ödeme yaparak teslim alabileceğimi söyledi. 3 gün içerisinde sertifikanız teslim edilecektir diyerek bilgide verildi. Ancak kaç gün oldu ortada ne sertifika var, ne de muhatap olabileceğim birisi.

  • profile
1 Destekçi
profile
Yeşim sonuçtan memnun
Yeşim Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
6
3 gün önce
Bahar Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2
4 gün önce
Beyza Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
153
6 gün önce
Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

YEA Online marka profilini oluşturdu.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %24
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

YEA Online marka profilini oluşturdu.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %24
Marka Karnesini Gör