Samsung Galaxy S23 Ultra’da Yanlış LCD Tanımı Ve Asimetrik Montaj Nedeniyle Ekranın Patlaması

14/03/2026 tarihinde Samsung Galaxy S23 Ultra cihazımı ekran ve kasa değişimi için Gaziosmanpaşa’da bulunan Destek Bilişim yetkili servisine teslim et...

14/03/2026 tarihinde Samsung Galaxy S23 Ultra cihazımı ekran ve kasa değişimi için Gaziosmanpaşa’da bulunan Destek Bilişim yetkili servisine teslim et...

Samsung S24 Ultra telefonumda, kendi sim kartımı taktığımda 'Karta izin verilmiyor' uyarısı alıyorum ve sadece acil aramalar yapılabiliyor ya da servis yok hatası veriyor. Fakat başka sim kartlarını taktığımda şebeke geliyor ve herhangi bir sorun yaşanmıyor. Ayrıca kendi sim kartımı başka telefonlar...

Samsung gibi bir dünya devinin son seri telefonunu alıyoruz. S23 Ultra 512gb. Telefonu Kore'den dönerken aldığım için burada hiçbir şekilde garantisi yok. Telefon Android Auto'ya bağlanmıyor. On binlerce lira verdiğiniz telefonu arabanıza bağlayamamak kadar saçma bir şey yok. Samsung müşteri hizmetl...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.8 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (SM8550-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3088 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 200 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 10 MP |