Samsung Telefon Bursa Samsung Yetkili Servis Zorunlu Cep Telefonu Tamir Uygulaması



Samsung m30s cep telefonum ana kart arızalanmış. Bunlarda ana kart arızası kronikmiş. Servise gönderdim. Telefonun yarı parası istiyorlar. Bundan sonra asla Samsung telefon almam ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim Yardımcı olunmuyor. Sanırım Samsung firması paraya doymuş.

Samsung marka M30S model cep telefonumu 3 sene kullandıktan sonra ansızın donup kendini resetlemeye başladı. Herhangi bir düşürme ya da su alma söz konusu değildir. Şikayetlere baktığımda birçok kişi aynı sorunu yaşamış. Bu arıza kullanımdan kaynaklı olamayacağına göre arızalı bu modelde kullanıcıla...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 6000 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Series 9611 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |