Samsung Telefon Su Geçirmez Aldatması



A33 model telefonunuz suya dayanıklı diye özellikle aldık. Dün kar suyuna düştü, hemen çıkardık. Telefon su almış. Onu da geçtik, Erzurum daki servisiniz "Garanti kapsamına girmeyebilir! " diyor. Samsung mu ürünlerinde olmayan özellikleri pazarlıyor yoksa servis mi kimi buldu ise para almaya çalışıy...

Samsung A33 telefonumda şarj girişinde nem veya yabancı cisim algılandı hatası alıyorum. Telefonumu şarj edemiyorum. Üstünden tam bir gün geçti bildirim ekranından uyarı da gitmiyor. Suya girmeyen bir telefonda bu nasıl olabilir? Diyelim ki oldu suya dayanıklı diye sattığınız bir telefondan bahsediy...

Telefonum Samsung a33 telefonu alalı 3 ay oldu telefonun ön kamerasında beyaz ufak toz var kamerayı etkilediğini düşünüyorum. Neredeyse aldığımdan beri var telefonum toza ve suya dayanıklı fabrika hatası olduğunu düşünüyorum. Toz sağa sola gidiyor bazen Telefonumun açılmasını istemiyorum Ya iade ya ...

Samsung a33 ufak bir suya gelmeye kameraya su girmesi elim ıslakken dokundum kameraya su girdi bu ne saçmalık 1 metrede 30 dakika duruyormuş sözde telefonumu kamerasının temizlenmesi ve bunu da ücretsiz yapmaları veya yeni bir cihaz yollamaları ben özellikle suya dayanıklı diye Samsung tarafını seçm...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.4 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 6 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 1280 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |