Hepsiburada Yetkili Satıcısından Aldığım Samsung Galaxy A26 5G Telefonunda Hızlı Şarj Çalışmıyor

Mehmet
02 Şubat 10:27
2.105
hepsiburada-yetkili-saticisindan-aldigim-samsung-galaxy-a26-5g-telefonunda-hizli-sarj-calismiyor-1.jpg


Samsung Galaxy a26 yeni sıfır telefon aldım. Fakat kutusundan sadece USB kablosu çıktı. Şarj aleti çıkmadı. Sizden telefon kılıfı veya cam koruması beklemiyorum ama çalışması için gerekli olan şarj aletinin çıkmasını beklemek çok da yüksek bir beklenti olmasa gerek. Daha önce birçok Samsung telefon ...

Samsung A26 model cihazımı yaklaşık 7-8 ay önce Gebze’deki Özler Ticaret’ten satın aldım. Cihazı aldığım ilk günden bu yana ekran dokunuşlarında sürekli gecikme yaşıyorum. Ayrıca cihaz sürekli güncelleme istiyor ve son yapılan güncellemeden sonra hızlı şarj özelliği tamamen kayboldu, artık telefonum...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 1380 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |