Rotring Kalem Uç Şikayetleri

(31 şikayet)
Rotring Kalem

Ocak ayında Rotring 800 aldım (fiyatı 180 TL) ucu içine kaçıyor idi, servisi sözüm ona yeni kalem ile değiştirdi şimdi de uç kırıyor. Bu nasıl kalitesizlik. Malları hem çok pahalı ama bir o kadar da kalitesiz.

16 Mayıs
Rotring Kalem

O kadar para ödediğimiz sağlam diye aldığımız kalem korunmasız bir şekilde olduğu için iki ayda çöp oldu ve aldığım kırtasiyeci ilgilenmedi. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

02 Mayıs
Rotring Kalem

Rotring kalemimin ucunu çıkartmak için bastığımda uç kısmı ve içindeki yay dışar…

30 Nisan
Rotring Kalem

Ucu kırıldı ama: sanki geri kalanı kırıldı. Diyeceğim o ki kullanamıyor hatta ia…

25 Nisan
Rotring Kalem

Rotring kalemim 15 gün içinde metal uç kısmı içine kaçıyor, bu aldığım kaçıncı Rotring sayamam bile. Bu konu hakkında acil yardım istiyorum bizden aldıkları paranın hakkını vermiyorlar.

24 Nisan
Rotring Kalem

Geçenlerde kullanmakta olduğum Rotring 500 kalemin ucu yamuldu üniversiteye hazırlanmaktayım bu zorlu yolda bu kalem benim en güvendiğim yoldaşım ilgilenirseniz çok sevinirim bir daha bu kadar para verebilecek …

15 Nisan
Rotring Kalem

Rotring Tikky 0.7 kalemim aldıktan bir süre sonra uç almamaya başladı. 0.7 olan kaleme 0.5 uç denediğimde oldu. 0.7 olan kalem 0.5'e döndü.

12 Nisan
Rotring Kalem

Yeni almış olduğum Rotring 500 kalemimin ucu yamuldu ve sürekli uç kırıyor.

08 Nisan
Rotring Kalem

Yeni almış olduğum Rotring Rapid marka kalem 1 ay içerisinde kendiliğinden bozulup uç basmamaya başladı. Bu konuda yardım bekliyorum. İçeri girip çıkmasına yarayan mekanizma sıkıntı çıkarıyor.

06 Nisan
Rotring Kalem

İki adet Rotring tikky kalem aldım. Önce birisini 1 ay kullandım içerisinde uç kırmaya başladı ve bozuldu. İkincisini 3 gün kullandım oda aynı sebepten dolayı bozuldu. Kalemlerin fotoğrafları var ikisi de çöp ş…

04 Nisan

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön