Adel Kalemcilik

Adel Kalemcilik

%55 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%13 TEŞEKKÜR ORANI
8 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

19.02.2018 tarihinde, saat 17'40'ta vergi dairesine sunulan tabloda 31,349,815 T…

3 g

Okul öncesi öğretmeniyim öğrencilerime Adel Pastel boyalarını aldırıyorum. Benim kızımda kullanıyor ama boyalar çok çabuk kırılıyor. Bu sorunu bildirmek istedim. Ben Adel markasıyla büyüdüm. Şimdi öğretmen oldu…

01 Şubat

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

31 Ocak

Adeland marka uykucu max oyuncağını az önce aldık, kapanması gereken köpek kulübesi kapanmak bilmiyor. Uzun uğraşlar sonrası kapanan kulübe oyun sırasında açılıyor ve oyun amacına ulaşamıyor.

26 Ocak

Fuarında yazdırdığımız fon karton standı içi geldi kendi gelmedi ne imiş stand yok içeriği iade et malı açtık açık mal iade yok, standın yoksa niye ürün yazarsın ben niye seni yirmi kere arayayım en sonunda iade et diye yanıt alayım.

10 Ocak

Adel Kulüp'ten verdiğimiz sipariş 20 gün geçti hala elimize ulaşmadı. Firma bize herhangi bir dönüş de yapmadı.

09 Kasım 2017

Bu okul sezonunun başında Adel'in kalemlerini aldım toplu bir şekilde ama beni binlerce kez pişman ettin Adel, kalemlerin yarısı bitti bile kırıla kırıla uç durmuyor resmen. Yaşattığın bu israftan dolayı teşekkürler!

07 Ekim 2017

Serdar'ın Teşekkür Mesajı

Adel Kalemcilik Firmasındaki yetkililerin soruna ciddiyetle eğilerek süratle irtibata geçmeleri ve bilgi aldıktan sonra ürünü orijinali ile değiştirmeleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Adel Kalemcilik, faber-Castell'in güvenilir marka imajını ülkemizde parlatan doğru bir firma. Tüm ilgililere teşekkürler.
29 Ağustos 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön