Reeder Kesin Çözümler Bulun

Cansu
25 Ekim 2025 21:11
2.110

| Şarj | USB Type-C |
| Ekran Ebatı | 6.51 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| 4.5G Desteği | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | IPS LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| İşlemci (Chipset) | Unisoc T606 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1600 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 24 MP |